trick trick životopis

11. května 2007 v 16:25 | miřda |  Trick Trick
Napálit tatínka-fotka
Přímý od vzkvétajících ulic miamské svobody město přijde návrat jeden-a-jediný moderní poskok maestro Trick tatínka a jeho novou literaturu faktu hudební opus, svazek kapitoly kriminálníků A.K., poezie 47. Přihrnout se na jeho patách RIAA zlato, vrchol vývěsní tabule 10 R a B bouračka, WWW.THUG.COM, Trick přinese opravdovou kriminálnickou filozofii ke všem-nové neklidné příběhy Southerna navrhnou život ulice.

"Ke mně to je celé osobní," vysvětluje Trick. "když vy máte lidi vyslýchají vás o zvláštní písni a žádají o vás, ' to opravdu přihodilo se vám?, ' to je, když vy víte, že oni opravdu dostali se hluboko do té písně."

Trik je dýchá realitu do jeho ne-držení-zatarasil rýmy, líčit podrobnosti jeho dynamického a dramatického života do takových stop jak "Amerika," "kriminálník pro život" a "Sittin ' na D ." současně, on přinese jeho hudební umění k medvědovi na takových mocně vysokých energetických dráhách jak "postoupit nahoru" a "Walkin ' jako motyka."
Spolupracovník krále, Trick také prospívá přes jeho teamings s takovými zručnými talenty jako muž mystický, kdo objeví se na "Tryin ' zastavit Smokin, '" zatímco vymění verbals s turbo-rhymer Twista na "mohlo by to být." rytmická kriminálnická hymna "chlapecké" rysy nový Slip-N-posunout umělce ztracený kmen a JV spolu s podnětným lyricist známý jak Society. Mezi jiný S-N-S labelmates přispívat k albu je veterán MC Buddy Roe, kdo páry se Trick na "muset nechat vás mít to."

Plešatý a lupen divoký, bývalý Trick tatínek dolary nejprve udeřily do scény hudby, zatímco jeden z klepátek vedení na Lukeovi má 1996 dráhy, "zjizvený." na podzim 1997 přišel jeho sólo debutovat album... založený na skutečném příběhu..., stát-ven úvod zvýrazněný takovými řezy jak "oni nežijí dlouho," "záchvat Lotta Thangs," a "motyka ale vy nemůžete pomáhat tomu" - který dělá vzhled návratu na svazku kriminálníků... album. Následující rok přišel stejně autobiografický a neoblomný WWW.THUG.COM, album, které párovalo klepátko s likes Trea + 6, společnost, J.A.B.A.N., a J-Shin. Naplněný silnými rýmy vzatými od života na blokách Anyhood, USA, soubor vystupoval na síle jeho dvouhry hitu, "Sweatin ' mě" a průlom "Nann."

Hit, který k některým vypadal, že vyjde nikde, úspěch "Nann" účinně podtrhl nepopiratelnou schopnost ulic vybrat si jeho hity. "Nann," který je rozhlas verze Trick je "Nann Nigga," také trval na jeho rázné lyrické mezihře mezi Trick a kolegovi Slip-N-druh poklesu Trina. Od té doby, lyrický Picasso se spojil s Trinou, shoda Poppito 24KARATZ, a Co Trea + 6 k záznamu "zmlkl," Trick pozoruhodný příspěvek k nedávný nějaký daný nedělní zvukový doprovod (také svazek kriminálníků upozornit na).

Ve filmu sám, to byl trik že Jamie má Foxxovu quarterback povahu Willie Beaman točil se na jeho přenosném CD přehrávači během zvláštním týmovém letu - hodně k jeho hrůze trénovat Tonyho D'Amato, jak hrál Al Pacino. Pravý nyní, nicméně, trik je připravený zacházet se světem k nikdy-dříve-zažil kombinaci silných obchůzek a nemilosrdných rýmů. Opravdu, když to přijde k řeknutí pravdy - živě a necenzurovaný od ulic - napálit tatínka psala kniha
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama