sheek životopis

11. května 2007 v 16:18 | miřda |  Sheek
Sheek Louch-fotka
Hanba vám pro někdy podceňovat Sheek. Hanba vám pro myšlení že jeho členství v LOX je všichni on měl a všichni on by někdy byl. Poté, co upustil dvě LOX alba, 1998 je platina debutovat Money, pohánět a respektovat, a 2000 je graf zálivka pokračovat my jsme ulice, Sheek se stal mužem obchodu. Nejprve, on koupil nahrávací studio v jeho městě rodného města Yonkers, NY. Pak, on založil gramofonovou společnost D-blok s celoživotními přáteli Jadakiss a styly P. Sheek byl ticho soustředěný. Zatímco Jadakiss a styly byly zaneprázdněná výrobní hostující vystoupení s každým od Marie J. Blige k Jennifer Lopezové, Sheek naplánoval a zabezpečil základ pro co nepochybně se stane jedním z boku největší klasika poskoka, "D blok." jak první umělec upsal se D-blok, Sheek je debutovat Walk Witt mě vezme moderní chmelový filtr k dobrým dnům když MCs hovořil s druhem vášnivé síly, která mohla pohybovat celými pobřežími. Poté, co poslouchal Walka Witt mě, vy nikdy se vyspíte na Sheek znovu. Ve skutečnosti, vy budete vzrušeně čekající pro dalších 16 baru jede přes jeho život. "toto album je všichni mě," říká Sheek. "s LOX, já musím psát o tématu shodl se na všichni tři nás. Ale na mém albu, já mohu dostat se hluboko do toho a nechat vás rozumět mně."

Mixtape DJs má rád Kay Slayovou, záchytný bod a Whoo dítě rozumějí Sheek. Po celé měsíce, ulice bzučely jeho velmi hledal po freestyles. Ale když projít Witta mě klesne, zvučná vůle zastávka a chraptivá vůle začnou. Výborné lyrické písně mají rád standout "jak já miluji vás," přijmout posluchače duševní cesta přes Sheek je zvýší a sestřelí v moderní poskokové hře. "já vysvětlím všechno to se přihodilo mně," on říká. "jak já jsem byl chillin s LOX, dostal klidný, a pak tato moderní poskoková věc opustila mě osamoceně, protože já jsem dostal se tak klidný." stopy jako hit bonafide "neznepokojují se," představovat legendární DJ dítě Kapri, ochutná Jackson 5 Motown klasiky "neznepokojují se." Sheek je jeho domýšlivá deklarace triumfální návrat k reflektoru nechá děti hovořit podél k "neznepokojují se" pro dny. Tvrdé řezy jako "milovat vás" a "neznamenají Nutin" představovat Jadakiss, styly, a J-Hood připomene LOX milovníky ten Sheek nikdy upustí jeho umazaný dotek. Zatímco šťastná, bezproblémová vibrace na "dobrém dni" s památným hákem "bílé podložky, bílé afektované chování, TK/Benz tah, hrany spinnin, jake hatin mě / ale to má můj život, můj život ve slunci" garantuje létě basové klepátko. Královna rotace Cocoa Chanel produkoval "Ok" hymna strany, která je jeden z Sheek je dvouhra oblíbeného alba. A když klub se zavře a kočky trvají minutu k fokusu, titulní skladba "projít Witta mě" se ukáže hluboce, rozumová strana Sheek to bude nutit posluchače natáhnout jejich oči široký s úžasem. "když já jsem se dostal do tohoto sólového projektu já jsem byl v zóně," on říká. "hodně vyšel. A já jsem ještě v zóně správně nyní."

Ale Sheek vždy byl soustředěný. Jako 11 roku starý Sean Jacobs, on hovořil s přítelem z dětství Jayson "Jadakiss" Phillips a odstartoval skupinu Lil J a Shawn lyžuje. Roky pozdnější, po signálu se LOX ke špatnému chlapci, bojovat za vydání, a nakonec se upsat Ruffovi Ryders, Sheek jen myslel na jednu věc. "já jsem byl vždy kočka jako, "nechal nás dostat štítek a upsat se sobě," proč dělat ne my dostaneme naše vlastní umělce a dáme sebe venku? on říká." roky pozdnější, Sheek fokus se vyplatil. Jako první MC soubor k poklesu od D-blok, Sheek se soustředí na úlohu po ruce. "já musím vyhodit toto album a vzít tento štítek na další úroveň," on říká. "já nemohu tančit na jevišti navždy."

Tak ačkoli vy may've pochyboval Sheek, on nikdy podceňoval sebe. Protože hvězdná práce na Walkovi Witt mě je celý o důvěře a fokusu. "toto je duševní. Celá duše a velmi opatrně promyšlený," on říká. "běh s tím." a po lidech osvědčit Walka Witt mě, oni budou běžet s Sheek pro život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama