Sean Paul životopis

11. května 2007 v 16:16 | miřda |  Sean Paul
Sean Paul-fotka
Někdy protože jeho působivý jeden debutovat "děvčátko" na jaře 1996 pro producenta Jeremy Harding na 2 tvrdé záznamy označí, Sean Paul zachytil oči a uši Dancehall komunity jak"... ten k hodinkám". Narozený portugalštině-jamajský otec a Číňan-jamajská matka, Sean Paul Henriques stal se nahoru známý jeho přátelům jak "měď - obarvit Chiney bwoy...", vynikat ve sportech po jeho mladistvá celá léta. Sean hrál vodní pólo pro Jamajka národní družstvo také jako představování jeho země v plavání v 1989 a 1991 Carifta her. Nicméně jeho láska k uměním byla uchoval u časnějšího věku jeho matkou, dobře známý jamajský malíř. "když já jsem byl starý 13 let, má matka sehnala mně toto málo třicet klávesnice dolaru. Já pamatuji si myslet si, že toto bylo všichni já jsem potřeboval dělat dancehall riddims!" nicméně, to wasn't dokud ne 1993 to pak ctižádostivé dancehall DJ od St. Andrew dostával jeho úvod do obchodu hudby přes hudebníky Carrot Jarret, Cat Coore a koberečky Bunny od třetího světa, stejně jako producenti Rupert se ohýbal a Paul Castick.

"Já jsem velmi vděčný těm hudebníkům pro dávání mě mé první vystavení obchodu. Ale já wasn't opravdu se cítit jako směr oni zašli. Dancehall byl opravdu pravá třída pro mě vyjádřit se, přimět lidi vyslechnout mě o jak já jsem poznal svět". Se stylem a hlasem připomínajícím velkou Super kočku, 26 roku starý DJ také připočítá Major starosti, Shabba zařadí, Lt. Stitchie a Papa San jako těžké hudební vlivy. Po řetězu hitů takový jak "proniknout" a "Hackle Mi" pro producenta Jeremy Harding, "Nah dostane ne Bly (ještě jedna zkouška)" pro producenta Donavon Germain, a "vyhostit je" a "rozrušit mě" pro producenta Tony Kelly, Sean Paul současně těší se úspěchu "horká holka dnes" s panem Vegasem na producentech Steely a Clevie je "Streetsweeper" riddim. Sean také se objeví na řezu "tady přijde rozmach" s Mr.Vegas a klepnout artistu DMX na zvukovém doprovodu k řediteli videa Hype Williams je debutovat filmovat "břicho" na Def džem zaznamenává.

S jeho debutovat album pro VP záznamy na cestě tento pád, Sean Paul říká přes jeho úspěchy, on ještě se cítí jako bažant. "já ještě pracuji na mé kariéře, ještě snažit se poučit se z jiných artistů a vyvinout mé dovednosti a můj styl. Svět ještě neviděl to nejlepší z Seana Paula." DJ objevil se na většině z hlavních hudebních festivalů včetně Stinga, Reggae Sunsplash, Reggae Sumfest a Reggae SuperJam, stejně jako vitríny ve Velké Británii, Karibik, a četný americký klub a dějiště arény. Sean také odstartoval jeho vlastní vydavatelskou značku, Bassline nahrává, bystřit se jeho výroba naštípe a dělat větší dopad na průmysl reggae.

"Ne dost čas je dán do plné výroby Dancehall. Talent je tam, ale my máme k pohledu na zbytek světa jako tržiště také, ne jen Jamajka. Lidé by měli přestat jen pokusit se dělat rychlý lupen a vyvinout hudbu. Pak reggae může postoupit znovu." postavení Seana Paula vysoký...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama