Redman životopis

11. května 2007 v 16:15 | miřda |  Redman
Redman-fotka
Vy jste teď rozhodnutí se pustit do jedinečného dobrodružství kde čas, zdravý, a realita všichni mají různý smysl. Ne vy nebudete viset s čurat-Wee Herman peníze, váš průvodce pro tuto jízdu je žádný jiný než Reggie Noble BKA Redman, a místo s celým basem jen se stane být temná stránka. Není tam žádná potřeba jít do jak Redman přišel na scéně housin ' $ % a! pravý? Co! Vaše paměť selhává vy? Nežádejte o někoho, já mám učit ya. Po rokách trhat to ven rám dělat freestyles klasiky přes Tri-oblast státu, Redman vybuchne na boku-scéna poskoka v roce 1991 tím, že zachytí trosku s jeho darem vocab na EPMD dráhách "tvrdý a "bratři na mém atletovi."

Brzy po on získal více podpěr rozpojením jeho nejprve funky jeden "odfouknout vaši mysl" pryč nyní Gold debutuje album "Whut? Thee album." to obsahovalo dráhy drahokamu takový jak "čas 4 nějaký Akshun" a "dnes večer je noc." vedle toho, Redman byl také silná působnost ve skupině hitu, osádka v boku-poskok tak ctil některého zmínka o jménu přinesla okamžik respect.But to bylo před dvěma roky a los stal se mezitím. V roce 1993 Redman byl volen zdrojem jako špičkový rapový umělec roku. A nyní Redman se vrátí odhalit "Dare je temná stránka", jeho velmi předvídané pokračování Def džemových nahrávek.

Titul pro nový tác přišel snadno, zatímco mc procházel přívalem stresu, soudy a kariérou soužení moudrý, kromě každodenního zápasu tvrzení ven ve společnosti. Po rychlé cestě do obchodu na rohu pro pár phillips, on rozebral to ke mně, "můj význam stinné stránky je hluboký a skutečný. Celé to lejno já jsem šel thou, já jsem byl jako "toto nedávají smysl." tak vy znáte co? Já mohu jen nechat lejno jít na tomto albu k temné stránce. Všichni dostali stinnou stránku, ale oni nenechají to vyjít tím, že předstírá a šklebí se nahoru ve vaší tváři, a když oni přijdou domů, oni jsou na celku různá poznámka. To wasn't o žádném triku. To je přísně skutečné. Lejno je tmavé, ale to je ještě funky."

Ah ano, panika. To slovo se spojilo s Redmanem jít spolu mít rád rýži a fazole. "Dare je temná stránka" sbalí stejnou kvalitní hlavu-noddin ' vyhýbat se boku-národ poskoka přišel k lásce o "Whut...", ale to také obsahuje jestliže možný těžší spodní rýha na 17 dráhách. Například první jeden, "Rockafella" obsahuje bassline hypnotizování, který symbolizuje tradiční východní pobřežní paniku, chytře se spojil s kousky vzorků, které nepochybně přinesou šílenou lásku od západu. "Rockafella" je také osobní zvláštní džem, zatímco to je oddané jeho muži Rockafella, kdo byl tragicky postřílen těsně před procesem Redmana vzít si jej. Redman státy, "on měl šílené písně a on dal ' em ke mně protože já jsem pokusil se nechávat lidi slyšet něj a těsnit.

Tak já jsem byl jako vyspat se s tím, já nemohu dělat nic ale nechávat svět slyšet jej (na intro). Dráha "vesmírný rozlít se" představuje Redman gettin ' byznys s jeho současnou Def skupinou rodinní příslušníci Keith Murray a kázání Ericka jediná cesta, kterou oni znají jak. "moci ne vyčkávání" je visací zámek být favorit v jízdách jako to nese stejnou žílu předchozí máslové dráhy "dnes večer "' s noc." kloub "zelený ostrov" najde Reggiea Noblea flippin ' slova přes Karibik - psát tlukot být věřil. Jiné stopy drogy takový jako "Da hra" a "klouzat a houpat se na" osvětlí Redmana dělat co on dělá nejlépe, rýmovat jeho osla chvíle dokonce více důležitě, ukazovat nás jeho úchvatná osobnost, která dostane hlavy otevřený. Ne příliš mnoho mc moci zvednout chóry od "Hey D.J." a džem prince, a v komediální módě, proletět je, a být mluvení okolo oslabí, ale dárky neskončí tam.

Funkadelic ďábel dělá zlý duet s Hurricane G na "Werun N.Y." a každá jediná osoba, která kopala první album "Sooperman Luva." Redman uspěl znovu na tipu výroby. On zaklepal na pět kloubů sám, zatímco těží z dovedností mouchy Funklord kázání Ericka a přicházející Funky Noble výroby producent Rockwilder kdo dokončil balíček s ním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama