Pretty Ricky životopis

11. května 2007 v 16:13 | miřda |  Pretty Ricky
Nádherně Ricky-fotka
V době když tržiště hudby je zaplaveno klepátky kopie rýmovat se přes recyklovaný bok-poskok tluče, nová generace se nadáním je připravená na cusp přijít-nahoru. Ne od Jacksona 5 svět osvědčil kapelu hudebních bratrů jehož vysoká energie a umělecká schopnost symbolizují frázi krev je tlustší než voda. To je, až do tohoto kvarteta Miamia-se množil kinfolk vypadal. Potěšení, Slick ' Em, dítě modrý, a okázalý zahrnovat bok-soubor poskoka známý jako Pretty Ricky, a oni objevili se s jedinečným talentem, spojený s disciplínou a houževnatostí, která pěstuje diagram-úspěch zálivky.

Jejich nesrovnatelný styl pochází z jejich neortodoxní sestavy hráčů, sestávat ze tří klepátek - Slick ' Em, dítě modrý, a okázalý, a jeden zpěvák - potěšení. Nádherně Ricky byl iniciativně stálý ve slunečním stavu a během jihovýchodní od roku 1997.

Lidé se učili ve raném věku hodnota tvrdé pracovní etiky. Chlapci měli jejich velmi vlastnit Joea Jacksona v jejich otci, modrý Smith, koho oni laskavě hovor "' chlapec ol." Blue byl spolehlivý tyran, zajistit, že jeho chlapci se vyvíjeli a zdokonalit jejich řemeslo.

Pokorně začínat jako pre-mladiství tanečníci pro staršího bratra, který byl na jeho krajnici vlastní sólovou kariéru, vojsko vykonávalo Miami-založené krycí tance v jeho pozadí ukážou. Jejich vysoce-odměřený antics poháněl je do popředí v očích publika a ne dlouho po, chlapci začali zvažovat, že se stane studenty ve škole boku-poskok.

Okázalý, Slick ' Em, a dítě Blue byl ovlivňován Jackson 5, * NSYNC, nezralý, Nelly, Tupac, a notoricky známý B.I.G., zatímco skupina je osamocený obytný zpěvák šlágrů, potěšení, byl hlazení v na nezralý, Usher, Keith Sweat, Stevie Wonder, a Gerald Levert. Ale vlivy mohou jen vzít vás doposud - co oni potřebovali byl najít jejich vlastní hlas. Oni se spojili s producentem Jim Jonsin neobvyklý podezřívá slávu tvůrčí skupiny (zodpovědný za trik tatínek je nedávná bouračka, "nechal nás jít"), a historie byla v průběhu.

"My chceme být trendsetters. Všechno někdo dělá, my se snažíme a jít proti srsti a dělat něco jiného jen aby byl různý," deklaruje Baby modrý, vážný, obchod-hlídal člen skupiny. Stávat se známý pro jejich na scénu schopnost tance, drvoštěpi také začali vyjadřovat jejich jedinečný styl s jejich oděvem. Oblékat si sebe v jiskřící hlavě-k-prst vybaví, oni stali se známí jak "ti chlapci třpytu," si všimne Slicka ' Em. Jako výsledek, bratři dokonce se vyvíjeli jejich vlastnit linku oděvu, Marco De Bleu.

2002, nádherně Ricky začal okusit větší úspěch s jejich písní "Flossin"," který začal pobíhat na Miami rozhlasové stanici Power 96. S jeho infekčním Miami basovým tlukotem a hákem - "mě a vy, a my oba/y'all ridin" na některých 22 a 23 /my jsme ridin" na některých 24 je dole na pláži/žádném flosses lepší/my jsme flossin" navždy" - to byl okamžitý hit s jejich rychle rostoucí ženou stálí fanoušci. Dámy začaly žádat píseň v rádiu, pomoc rychle zvýšit otáčky a popularitu skupiny.

Nádherně Ricky pokračoval obrušovat a spěchat - psát písně, stavební vztahy s jejich fanoušky a dělající množství přehlídek. Oni se otevřeli pro některé boku-poskok je heavyweights, včetně běhu-DMC, Lil Jon, napálit tatínka, Trina, a přistěhovalec, partnerský Miami druh Pitbull, koho oni citují jako někdo kdo má "otevřel dveře, ukázaný nás množství lásky, a učil nás hodně," oznámí Spectacular.

V pozdní-2004, síla 96 začal hrát jiného Pretty dráha Rickyho, "supět se mnou," s jeho měkký, hlava-přikyvovat melodie a jejich dámy okamžitě začali požadovat, aby slyšel píseň. To okamžitě se stálo # 2 nejvíce žádaná píseň na stanici a skupina dělali historii, když to pokračovalo stát se nejvíce žádanou písní v historii stanice.

V prosinci 2004, Atlantik zaznamená Co-předseda/COO Craig Kallman byl v Miami, kde on cítil se jako obrovské zvučné obklopení Pretty Ricky, osvědčil hysterii-tvořit živou přehlídku, a hostil nepřipravený konkurs v jeho hotelové místnosti. Všichni tréninku ' chlapec ol vštípený v jeho chlapcích, spojil s jejich roky tvrdé práce na cestě, vrcholil u toho velmi moment … Kallman dělal jim nabídku na místě. "ačkoli jiné nabídky byly na stole, dojem Craig dal náš otec byl jako … ' my vezmeme péči o je,"" si vzpomene na Baby modrý. "a oni se třásli na tom správně tam," si všimne Spectacular.

Držet jejich podnikatelského ducha živý, nádherně Ricky je debutovat album, "BLUESTARS," bude být vydán Atlantikem v spojení se skupinou je vlastní modrá hvězdná zábava mezinárodní známka.

Nádherně Ricky se chlubí na tvrzení výklenek, který oni mají vytvořil skrz roky, líbit se dámám zatímco udržuje jejich jedinečný pohled a styl hudby. "vy nemůžete srovnávat nás protože co my jsme dělání nikdy nebylo hotové předtím," řekne Baby modrý. "my jsme udeřili do každé stránky hudby. My děláme hudbu klubu, hudba strany, milostné písně, ' já nenávidím vás" písně. My pokusíme se pokrýt všechno od té doby, co my jsme bok-skupina poskoka. Naše hlavní ohnisko je k dámám. Všechno my děláme je pro dámy."

Potěšení croons o jeho zájmu opětované lásky na háku "moci ne živě bez vás," přes bluesovou elektrickou kytaru zatímco jeho bratři se rýmují o jejich osobních zkušenostech lidí v jejich životech oni nemohou žít bez.

"Vstát," konečný klubový hit představovat Pitbull, s jeho anthemic rohy, pulsující bubny a chór odříkávají, je připomínající Trick hit tatínka "nechal nás jít." "La, La, La, La" má 808 basa narazení jako osádka reprezentuje kde oni jsou od přes přitažlivý chór.

A s písněmi jako "přítelkyně," "věk nemá nic," a "vy byste byli moji," to je vyčistit koho Pretty Ricky zamýšlí zapůsobit. Prostý a jednoduchý, "my jsme sexuální symboly jihu," tvrdí Spectacular. "to je jako tým plný Jordans kde každý je hvězda." a to je Pretty Ricky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AJ AJ | Web | 24. dubna 2010 v 14:57 | Reagovat

To je hodně dobra skupina

2 ZacharyTwice ZacharyTwice | E-mail | 31. prosince 2017 v 4:49 | Reagovat

Hello. And Bye.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama