Obie Trice životopis

11. května 2007 v 16:07 | miřda |  Obie Trice
Obie Trice-fotka
Obie Trice - skutečné jméno, žádné triky. Jedna věta, ale to opravdu říká to všichni. Oklepávání pod jeho vládním jménem, Obie Trice, je skutečná dohoda, žádné ozdůbky, žádná výplň. Spravedlivé dovednosti a osobnost.

Obie, jehož kariéra vystartovala v stejný Detroit sousedství a podzemní scéna, která měla birthed Eminem, byl připravený držet jeho pozornost jakmile oni se setkali. "já jsem v podstatě skutečný sklopený druh šviháka," řekne okamžik o jeho první schůzce s Em, "ale já jsem opravdu o mé hudbě, tak my jsme vyšli velký od skoku." Em byla tak zaujatá Obieovou pracovní etikou a plstí tak silně že on seděl stinnému seznamu, že on spěchal výroba na Obie volná parodie, která byla zvětšena D-12 je dvojitá platina ' 01 debutovat ' noc ďábla. '

Pracovat s legendárními producenty jako Timbaland a Dr. Dre, a ten stinný sám, Obie rychle dorazený zabil dráh. Obieův nekonvenční ale slušný rýmový styl byl dokonalý záchvat pro Em je zvědavý, ale nicméně g'd nahoru porazil výběr. "jakmile mě a Em opravdu dostala se do studia spolu," říká Trice, "to jen stalo se jasné, že my bychom měli dělat většinu ze záznamu spolu."

Obie Trice je ' sliby útěch přesně stejný věc jako jeho jméno: Žádné triky! Rozpoznejte.

Obie Trice daný jméno při narození, narozený v Detroitu, Michigan na listopadu 14th 1977. Když Obie dělal rozhodnout se chodit do školy, kterou on navštěvoval High škola u Cooleye High v Detroitu, MI. Na říjnu 5th 1998 Obie? s dcera Kobie byl narozen, ona je nyní jeho všechno v životě.

On hovořil pro přes 12years protože on byl věk 11. Jeho hudební vlivy jak on vyrostl zahrnoval takové umělce jako velký tatínek Kane, byznys Markie, Rakim a Redman.

On měl hlavní podzemní úspěšné hity, s takovými dráhami jak? respekt?,? dopovat práce Homeliss?,? dobře známý Asshole? a mnoho více. S takovými podzemními succes on byl se upsal Eminem? s nová popiska, temné pověsti pod Interscope. On měl nedávné návštěvní vzhledy na takových albech jako D12? s? noc ďáblů? a na DJ másle? s 2. směs nahrávat? lejno se stane?. Obie Trice? s 1. album bude padat v létě 2002, být produkován Moss, DJ hlava, Kon umělec, alchymista, Rush (Royce Da 5? 9? s producent), Dr. Dre, a Eminem.

Fakty:
Oblíbený film: Boyz v krytu danger
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama