Ne-Yo životopis

11. května 2007 v 16:02 | miřda |  Ne-Yo
Ne-Yo-fotka
U útlého dětství dvaadvacet, lyrický a hudební talent ten Ne-Yo čety jsou daleko za jeho roky. Born do rodiny hudebníků od Arkansasu, Shaffer C. Smith a.k.a. Ne-Yo byl zvýšen v domově osamělého rodiče jeho matkou. V nadějích na lepší příležitost, Ne-Yo matka přemístila rodinu k Las Vegas Nevada; kde Ne-Yo by objevil jeho vášeň.

Zpěvák/skladatel, napsaný na největších rozhlasových záznamech historie (189.5 milión posluchačů v jednom týdnu) vývěsní tabule # 1 R a B diagram pro několik týdnů, slova na "nechal mě milovat vás" dotýkat se vašeho srdce a dělá vám pocit dobrý ve vaší duši. Psaný se Scottem Storchem a Kam Houf a hrál R a B umělec Mario, "nechal mě milovat vás" je jen letmý pohled do mysli opravdového spisovatele. "to je velká píseň a já jsem opravdu šťastný, že má psal to," on říká."

Mistr v umění storytelling, Ne-Yo začal psát v raném věku. Barvitá představivost a kreativní energie dovolila Ne-Yo psát písně pro multi-platinoví umělci takový jako Marie J. Blige, B2K, Faith Evansová, a Musiq. Když ptal se na číslo psaní jedny hity pro ostatní umělce, jednoduše dát, Ne-Yo říkal, "já pocit tam je vždy místo pro dobrou hudbu. Já chci dosáhnout duše lidí s mými slovy přes kteroukoliv loď bůh si vybere."

Soubor k vydání jeho debutovat album na Def džemových nahrávkách, tento dynamický konferenciér je připravený doručovat. Plnit melodie popa k bohaté, oduševnělé výrobě album určitě skóruje u fanoušků a kritiků podobný. Spoléhat se na většinou jeho vlastní v-ubytovat směs osádky, Ne-Yo vytvoří jak jedinečný zvuk tak pochopení pro jeho záznamy. Písně jako první jeden "zůstávat" (představovat Peedi prasklinu) ilustrovat Ne-Yo nuanced, navrstvené vokály a vzorek osvobodí výrobu. "tak nemocný", krásná dráha ve kterém on běduje nad sluchovými milostnými písněmi v rádiu kvůli pocitům, které oni vyčarují, odhalí jeho hlas být vyčištění a téměř povznesený, ale bohatý a zvětralý současně. Ale věrný jeho charismatickému charakteru, album ukazuje mnoho stran Ne-Yo a dokonce najde jemu zapalovač, hravější, dokonce málomluvný, na "když vy jste šílení." jisté čelové hity pohybují dráhou jako Ne-Yo plave nahoře, říkat jeho ženě to ona je dokonce hezčí, když ona je šílená.

S albem v komoře, připravený jít, Ne-Yo teď jen musí připravit sebe pro stardom to určitě následuje. "nejtužší část byla dobývání zvyklé na bytí známý," on vyzná se, "já jsem vždy byl spisovatel, chlap v pozadí ale bytí skutečný umělec je celek nový zážitek pro mě."

Citovat prince, Marvin Gaye, balíček krysy, a Stevie Wonder v jeho seznamu oblíbených konferenciérů, Ne-Yo album se dovolává nostalgického citu, renaissance jestliže vy chcete. Zda to je ložnice nebo taneční parket, Ne-Yo písně jsou naplněné vášní a intenzivní energií, která táhne (vy do hudby) a dává vás do zóny.

Ne-Yo vezme průmysl hudby bouřkou, zatímco on zdobí a napadá populární hudbu s jeho psaním a hlasové talenty. Hodně víc než dnešní samčí zpěvák, Ne-Yo je unikátní umělec; vyjadřovat kreativitu přes kreslení, obrazy, bojová umění a píseň. On je rozlišován mladickou energií s důkladnými slovy, která se dotýkají duše. Ne-Yo je poctěný a extatický být odděleně Def džemové značky, který produkuje některá ta nejlepší R a B a bok-umělci poskoka na světě.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama