NAS životopis

11. května 2007 v 16:00 | miřda |  NAS
Nas-fotka
Přes jeho talent pro dramatické přesahování, nebo možná protože to, Nas se stal New Yorkem je oblíbené klepátko v střední - ' 90s a zůstal blížit se k vrcholu pro přes dekádu. Soupeři a čas napadali jeho pobyt nahoře New Yorku klepnout scénu - jeden z více pozoruhodných výzev být jeho záchvat s Jayem-Z v časném 2000s - přesto Nas se dřel, nepřetržitě měnit jeho styl a zvyšovat jeho hru. Za ta léta, Nas šel od bytí mladý uliční podvodník (ohavný Nas) k vychloubačnému gangsta (Nas Escobar) k self-prohlásil básníka/proroka (Nastradamus) k re-rozené shrnutí sám ("Stillmatic" Nas). Navíc, on pracoval s nesčíslnými legendárními producenty - DJ premiér, velký profesor, Pete Rock, Dr. Dre, Trackmasters, Timbaland - a dal Queensbridge záda na mapě. Živobytí v mysli, nicméně, ten Nas přitahoval značný podíl na kriticích také, mnoho z koho zavolal jej pro blufování. Nakonec, Nas často showcased nadání pro dramatické přesahování, jeho ego znát žádné limity. Pro lepší nebo horší, Nas byl více jeho vlastní rétorická stavba než realita, přesně důvod proč on byl jak kritizoval jeho soupeři, zatímco on byl slaven jeho pokračováním. Born Nasir Jones, syn hudebníka džezu Olu Dara, Nas vypadl školy v osmém stupni, měnit třídy za ulice tvrdých Queensbridge projektů, kde on se naučil "matematiku ulice" a začal napodobovat klepátka jako velký tatínek Kane,, a Kool G hovořit. Když on wasn't spěchat přežít, on četl knihy na africké kultuře, západní civilizace, lekce od Five procentního národa, bible od Qu'ran, a kapitoly od bible. On nakonec se připojil k hlavnímu zdroji v roce 1991 a položil poezii ve skupinové formě "živě u Barbeque." píseň stala se novým York favoritem díky Nas planoucím rýmům a brzy každý začal zajímat se kdo on byl. O rok později, MC Serch 3. basa blížil se k němu okolo přispívat dráhou k Zebrahead zvukovému doprovodu. Serch byl soundtrackový výkonný výrobce a, jako hodně z New Yorku, byl ohromený "živě u Barbeque." Nas předložil "Halftime" a píseň ukázala se tak úžasná ten Serch dělal to zvukový doprovod je dráha vedení. Najednou, každý začal mluvit o Nas.

Columbia podepsal jej k majorovi-kontrakt popisky a všichni New Yorku je nejjemnější producenti chtění k práci s ním. Pro další dva roky, každý čekal, zatímco pověsti začaly se zvětšit. Když slovo vyrazilo do ulice že on pracoval s DJ premiérem, velkým profesorem a Pete rockem - New York je producenti vrcholu v brzy ' 90s - očekávání stalo se exponenciálně. Konečně, Illmatic vyrazil do ulic v dubnu 1994 a nezklamal. Se jen desíti dráhami, album wasn't příliš dlouhý a měl doslova žádné bezvýrazné momenty - bezchybné album. Nas zabýval se téměř každým rýmem a nikdy vypadal krátký na slovech. Roky pozdnější, Illmatic je ještě viděn jak představovat některá ty nejlepší slova bok-poskok někdy produkoval. Volat Nas básník ulice wasn't přehánění, ale poněkud věc fakta. Dokonce jestliže album nezuřilo nahoru vývěsní tabule mapuje, to sbíralo úctu každého boku-ctitel poskoka v New Yorku a to bylo docela úspěch, zvláště pro někoho jen mít dosáhl jeho twenties. Sledovat Illmatic by nebyl snadný úkol a spíše než se snažit a přikrývat to album, Nas expandoval jeho přístup pro to byl psán. Povolený o dva roky později v roce 1996, to žádná pochybnost se stala jedním z nejvíce předvídaného boku-alba poskoka někdy. Tady, Nas jednou znovu doručil illed alba po okraj se znalostmi ulice, ale tento čas zvolil si jít s různými producenty - zmatek, Trackmasters, Dr. Dre, L.E.S. - a nějaké rádio-přátelské popové háky. Vypočtené momenty pracovaly: "jestliže já jsem vládl světa" a "sny ulice" se staly národními hity a rozšířeným Nas dosahem venku New Yorku. S to bylo psáno, on udržel bok-ctitelé poskoka, kteří bojovali za Illmatic a měli vyhráli hromadné publikum současně, vzácný čin že on by bojoval k duplikátu v budoucnosti. První známka Nas kritického pádu přišla, když on přidal síly k Dr. Dre vytvořit Firm, ctižádostivý supergroup to vypadalo neporazitelně na papíře; za výrobou tabule byly Dre a Trackmasters s Nas, vychytralý hnědý, příroda, a AZ na mic.

Překvapivě, hodně-ohlašoval album propadl. Poslouchat album, to je docela jasné proč. Ne jediný je to neuvěřitelně domýšlivé a neomalené album, to je také příšerně vypočtené. Následovat první jeho překážku kariéra, Nas vzal některé hodně-vyžadoval čas pryč předtím, než se vrátí v roce 1999 s dvě alba pustila jediné měsíce odděleně: Já jsem... autobiografie a Nastradamus. S těmito dvěma podobnými alby, Nas pohyboval se dále pryč od srdečný a lyricky řízený příchod Illmatic v prospěch háků popa to dělalo "jestliže já jsem vládl světa" a "sny ulice" hity přechodu. Druhý jeden, "nenávidět mě nyní," hořce oslovil jeho rostoucí legii kritiků. Znepokojujícejší ačkoli, píseň představovala Puff tatínka, symbolický popem-klepnout styl Nas zarovnal sebe s.

Žádný já jsem ani Nastradamus ukázal se úspěšný pro Nas. Obě alba prodávala
dobře a produkoval nějakou působivou hitovou dvouhru ale tyto nezadané - "nenávidět mě nyní," "vy dlužíte mě," "Nas je jako," a "Nastradamus" - byl nestydatě cílený u masového trhu s jejich popem-klepat tendence a podporovat odcizený Nas je více základ věrného fanouška. Najednou, Nas byl už ne prohlížen jako zázrak on byl pět roků dříve a byl nyní viděn jak poněkud druhový New York MC. Toto stalo se možná nejjasnější, když on zabrousil v roce 2001 s QB nejjemnější album, který prodával nemnoho kopií a tvořil jen jeden značný hit, X-ohodnotil dráhu klubu "Oochie blázen." dokonce tak, Nas začal vzít jeho kariéru v novém směru se QB nejjemnější, zakládat oba jeho vlastnit popisku, zlou vůli a jeho novou četu, Bravehearts. Navíc, on už ne paktoval s likes Timbaland a Puff tatínek; on se vrátil k ulicím k Queensbridge, kde on začal. Jedna událost zrychlila Nas nový směr: ostrý dis sojkou-Z ve formě "převzetí," který se stál nejvíce mluvil o písni v New Yorku zdánlivě noční. Jay-Z zavolal Nas pro ne mít vydal "horké" album od Illmatic a také udělal poznámky o vlastnění sexu s Nas ženou. A to nepomáhalo té sojce-Z opravdu prohlásil titul New Yorku je favorit MC v té době, dávat jej postačující ospravedlnění zavolat Nas, kdo měl admittedly been flákat se protože střední - ' 90s. Několik měsíců po dis, v prosinci 2001, Nas vydal album Stillmatic, titul odkaz na jeho jedno nepopiratelné mistrovské dílo, Illmatic, který byl povolený téměř dekáda dříve. Stillmatic začal písní "éter," velmi přímý pokus o Jay-Z (představovat odříkává "f * * * Jay-Z "a "já neprohraji"), následoval
Nas je nejvíce agresivní jeden někdy, "dostat Ur Self A..." (produkoval ewcomer
Megahertz, jeden z New Yorku je nejžhavější producenti v té době). Oba "éter" a "dostat Ur Self A...." obnovil Nas pýchu mezi bok stickle-dav poskoka a řídil Stillmatic zvyšuje vývěsní tabuli diagram alba k číslu pět, kde to se vznášelo týdny. Navíc, Nas podporoval jeho velmi uveřejněný návrat s dramatickými videy pro "dostat Ur Self A...." a "jeden Mic" - oba kterého juxtaposed s "hotovost, peníze, motyky" videa času, představovat kostel spíše než klub, například - a cestoval USA, nejprve cesta headlining a pak cesta otevření pro popa-klepátko Usher. Během léta 2002, Nas infiltroval popový trh, dueting s Brandym a Jennifer Lopezová. Ironicky, zatímco Nas kultivoval jeho popularitu v roce 2002, Jay-Z s popularita klesala v brázdě hodně-diskutoval o záchvatu (ačkoli částečně protože Jay-Z zaplavil trh s minimem-kvalitní produkt). K jedinému dalšímu palivu hodně-propagoval záchvat mezi dvěma soupeři, návraty unreleased obíhaly jako mp3 přes soubor-sítě sdílení takový jak Audio galaxie během 2002: Nas dráha volala "H k Omo," který přiměl něj se ptát Jaya-Z s sexualita; a sojka-Z dráha volala "výborný ošklivý," který měl Jay-Z oklepávání přes dráhu k "dostat Ur Self A..." pro první poezii, Dr. Dre je "zlé úmysly" na vteřinu, a také měl Jay-Z zpívat hák "já jsem dostal sebe zbraň."


Syn boha, ohodnocený 4 album mic "zdrojem", prokázal, že Nas je na ulicích navždy! Kritici šli jak daleko dost říkat, že to se zlepšovalo kde Illmatic skončil. Syn boha ukazuje bolestivou stránku Nas přes píseň jako, "tanec" a "nebe", oddaný jeho matce zesnulého, Ann Jonesová. On vezme to ještě více k ulicím s "nutil vás dívat se" vedení alba jeden, produkoval Salaam Remi. Agressive a nový přesto se starou školní vibrací to dělá dokonalé vedení jeden. On také má něco pro děti! Místo toho, aby měl gangsta nebo klišé playa psát píseň na vteřinu jeden, hodně inspirující, já mohu, učí děti, adolcents a lekce dospělých na jak prožít succesful život. Nas také deklaruje jeho vztah s, pop/R a B umělec, Kelis v písních jako "Hey Nas" a "duchovní otec". Všichni kolem syn boha je klasika reklamy! Ačkoli to postrádá špínu ulice Illmatic to je exqusite sledovat album k Stillmatic! - Leo Batista Mulattieri
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama