Juvenile životopis

11. května 2007 v 15:41 | miřda |  Juvenile
Juvenile-fotka
Nenechejte jeho jméno aby vás oklamalo.Peníze v hotovosti znamenávají nejnovější superstar Juvenile, je horké klepátko s víc než deseti roků zážitků. "Juvenile je jméno, které jsem dostal, když jsem byl mladý a thugging," vysvětlíl 23-rok-starý Terius arival.
Juvenile se začal oklepávat kolem 10 let.Juvenile se stal pomocníkem při pomáhání Obnovu Dětských domovů v New Orleans. Nicméně jeho nedospělá kariéra mu udělala velké dusno v životě.

Juvenile se nevyhl ani penězím ani rychlým autům ale velmi rád se také propaganduje své stále nové zápisky.Juvenilův bratr (jménem Brian) se ovšem v raném mládí dostal do velkých problémů ale ty juvenile rychle díky svému charasmu a penězům rychle vymazal...Tohoto si všiml jeho propagand a hned toho využil..Juvenile den co den cvičil a jeho schopnosti se prokázali na jeho prvním albu Solja rag.Solja Rag se stal opravdovým trhákem a prodalo se kolem 200.000 titulů.Zanedávno vytvořil svou skupinu zvanou LP a jejich živé koncerty vydělali témeř400,000 amerických dolarů!!Proto bodaval na grafech vítězné tabule.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama