Jagged Edge životopis

11. května 2007 v 15:38 | miřda |  Jagged Edge

Zoubkoval okraj-fotka
R a B hudba je ucpaná s tak mnoho skupin chlapce že to jde těžko držet dráhu kdo má koho. Ale když to přijde k istinction a "směřovat ven" soutěž zatímco vytvoří ligu jejich vlastní, muži Jagged okraje vždy zvládají úspěšně vystupovat. Se dvěma neobyčejnými minulými alby -- 1998 je RIAA zlato debutovat Jagged éra, a 2000 je rozmanitý-bouračka platiny J.E. Heartbreak -- vrubový na skupinovém kolektivním pásu, Richard Wingo, Kyle Norman, a bratři dvojče Brian a Brandon Casey je jednou znovu dovedně ukazovat světu co skutečný R a B zní jako na třetím dynamickém JE disku, Jagged Little vzrušení. Se připravovat fanoušci pro co mohou jen být popisováni jako "vyšší úroveň" R a B na čem je možná Jagged okraj je nejvíce dojemná skladba doposud, vedoucí zpěvák Brian říká, "my weren't polekaný říkat něco na tomto albu."

Zubaté malé vzrušení je lyrické fearlessness přehlídky růst skupiny a vůle nepochybně zabezpečí pověst skupiny na R a B je legendární seznam ikon. "my jsme objevili, že my můžeme dělat druh hudby že my chceme dělat a ještě posílat více zprávy než v některých těch minulých písních my jsme dělali," říká Brian. "my jsme cítili, že my jsme mohli učinit prohlášení lidi nedělali v dlouhém čase zatímco drží to skutečně horký. Skutečně nový. A skutečná moucha."

Zubaté malé vzrušení přijme posluchače citově podněcující ride.Stunning standouts jako "žádný respekt" osloví výtisky domácího zneužívání a neúcty. Linky jako "dostal žádný respekt k nim šviháci, kteří udeřili do jejich žen/dostali žádný respekt k nim blázni, kteří opustí jejich děti/já jen chci vzít péči o mou rodinu/dostal žádný respekt jestliže vy máte nezkoušející dělat pravou věc," bude inspirovat a motivovat změnu ve stejné cestě, která "nechala nás být oddán" přesunul milovníky na oltář. A jak "žádný respekt" kontroluje muže, nadčasové dráhy jako "hlava domácnosti," produkoval Gary "Gizzo" Smith ("slibuje") reprezentovat dobré lidi světa, připomínat dámy ke státu při jejich muži. "my jsme sáhli hluboko na těchto písních," říká Kyle. "my jsme dali slib že my bychom dělali písně, které jsou realita, podrážděný, a ne jen funky nebo na vibraci momentu."

To je toto přední myšlení, které dělá Jagged Little vzrušení přinášet ochladí dole páteř. Jen jak Jagged okraj je dusný zvuk milostné písně řídil je rovný do srdcí jejich fanoušků a k vrcholu diagramů vývěsní tabule v minulosti, Jagged Little vzrušení je naplněné obchodní známkou kvarteta srdečné balady. Tam být bezúhonné dráhy jako snivý "můžeme být těsní," tearjerkers jako "Goodbye "-- který byl produkován Jermaine Dupri, vítěz ASCAP je "spisovatel roku" (pro 3. čas v 5 rokách) -- a hedvábná melodie "napravit," který najde SESAC spisovatele roku Bryan-Michael Cox (Noontime tábora) pomáhat JE heartbreakers pohladí dámy správně. A po oni se prohloubí, inspirovat změnu, a máte klesání v lásce, Jagged směřuje snadno přesuny do zapalovače poznamenají. Oni budou mít vás na chvíli tanečního parketa, kterou vy třesete váš sněm k funky nejprve jeden, "kde strana u" představovat Nelly. Pak, oni přiměli vás se houpat se Ludacris na nezastavitelném klubu bangers jako "uřezal něco" a

"Já jsem dostal to" představovat Trinu. Manažer-produkoval Jermaine Dupri a co-produkoval zubatým okrajem, zubaté malé vzrušení je starší, jistější, a vášnivě soustředěný. Wingo, Kyle, Brian a Brandon vezme vás na radostné jízdě. Od začátku do konce, zoubkoval malé vzrušení je napínavý výlet, který bude nepochybně řídit skupinu rovně na vrchol.

Po pevné výchově kde oni pilovali jejich hlasité dovednosti v kostelních sborech, zubatý okraj nejprve se shromáždil v Atlantě, Gruzie. Connecticut domorodci Brian a Brandon se stěhoval do státu broskvoně a spojoval s Kyleem a nemnoho jiných písňových mužů. Ačkoli oni plánovali podepsat s Michaelem Bivinsem a jeho Biv deset popisky, to wasn't chtěl být. Změny byly dělány. Xscape je Kandi Burress přinesl Winga ke skupině. Demonstrace byla udaná. A po sluchu žít capella výkon kvartetem, Jermaine Dupri rychle podepsal úchvatné zpěváky šlágrů k jeho tak tak Def popiska. Vždy držet povinnosti psaní uvnitř skupiny, zubatý okraj vystupoval od začátku. "my jsme vždy drželi všechny psaní v domě. Jermaine důvěřoval nám," říká Kyle. "on nikdy dělal to s nějakou jinou skupinou." tři alba pozdnější, zubatý okraj nepřestávat razit hity, troufalý psát o, a pustit se do, nevyužité území. "doba se mění a my pokusíme se držet to čerstvý a nový. My píšeme naše slova odrážet události, které se dějí v naše

žije," říká Wingo. "bez masa hudby, který jsou slova, vy opravdu nemáte něco,. Tak my pokusíme se zlepšit každého a pokaždé."

Jagged éra byla fledgling začátek pro čtyři neznámé talenty. A JE Heartbreak byl dvojitý-průlom v platině to dalo je na mapě. Ale Jagged Little vzrušení znamená Jagged okrajové dokončení studia do školy klasiky R a B akty -- podél nového vydání, Jodeci, a chlapci II muži. Jagged Little vzrušení vitríny nepopiratelná dospělost, růst a důvěra jako čtyři muži, kteří mohou účinně říkají co oni znamenají, stavět na starých a poklesu v nový, zatímco ještě drží vás rýhování na každé melodii -- pokaždé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama