Jadakiss životopis

11. května 2007 v 15:36 | mirda |  Jadakiss
Jadakiss-fotka
Když Jadakiss udeřil do rapové scény s jeho ohlušující skupinou, LOX, celé peklo se zlomilo volný. Proč, vy můžete se zeptat, dobře, primárně protože tam nikdy byl bok-moderní skupina v historii kdo revolucionizoval zvuk boku-hudba poskoka jak rychle jak oni dělali.? oni? re jedinou skupinu kdo věděl to jak přesně dát vám lyrickou potravu pro vaši mysl zatímco současně dělá otřes řemenů a pokles (se podívat na meteorický vzestup jejich platiny Money, síla a respekt k důkazu). Plus, oni překleslili rapovou mapu a se stali vlivnou sílou v hudebním žánru. Nyní, jako jeden z nejtužších a nejtěsnějších hlavních ceremoniářů někdy sevřít mic, Jadakiss, LOX? s figura, je na přesunu do skoku-dát se na jeho sólovou kariéru s jeho nebývalým albem? Kiss Tha hra Goodbye? který, kvůli jeho oslnivosti, je předurčený jít dolů v historických knihách.

Neslavný Jason? Jadakiss? Phillips stavěl kariéru v zádech wannabe chytráků nevědomých jeho lyrické zručnosti. On byl od raného dětství. Slovo na jeho vtipné rýmové statečnosti začalo se rozšířit před třinácti roky jako potenciál-obtěžkaný dvanáct-rok-staré rýmové zvíře škrábat na oponenty na trávníkách tuff Yonkers, NY. Jeho ne že jeho oponenti byli lyricky slabí v nějakém tvaru, formě nebo módě?, jak oni by přišli k bitvě vybavené některými 16-munice baru.? to? s jen to narozený zabít Jadakiss by anuloval kterákoliv malý vzteká se oni? d vytvořit s linkami ohně, které dávaly průměrně 40-bary na délku? všichni od vrcholu jeho hlavy.? jestliže někdo vyhrál bitvu to bylo mě,? říká Jada sebejistě v odkazu na jeho časnou ulici, lyrické rvačky.? já jsem měl milióny rýmů, které jen trhaly lidi? s předejít.?


Až na ulice, Kiss říká, že on zdokonalil jeho vtip a jeho rýmující se dovednosti během středa učí zasedání bufetu.? já? d tvořit malé kousky a odstartovanou zábavu během času oběda. Já jsem jen se flákal, ale lidé začali říci mně že já jsem měl nadání.? Nemnoho roků pozdnější, Jadakiss byl si dovolil příležitost se dostat do nahrávacího studia a od toho bodu na parlayed jeho talent do významné kariéry.

Jeho pověst, jako neovladatelná epidemie, začal se rozšířit všude po jeho rodném městu. Svět jeho dokonalosti bitvy a lyrické geniality dosáhl presently zlý Earl? DMX? Simmons, kdo, v té době, byl už označen s Yonkers legendovým stavem. A daný Jadakiss neuvěřitelný potenciál, X přinesl jej a Sheek (styly by později se připojily k LOX) k Darrinovi? Dee? a Joaquin? Waah? Děkan Ruffa Ryders, kdo podle pořadí bral dva až do Floridy? s napínat konferenci klepátka.? my jsme wasn? t upsal se nim nebo ničemu,? Kiss si vzpomíná jedinečné příležitosti.? oni jen věděli, že my jsme byli od stejného kryta jak X a oni cítil se jako my. Oni dali nám šanci a my jsme zabili to dole tam.?

Ruff Ryders okamžitě se stal Kissem? početná rodina. Kiss a Ruff Ryders rodina by ustoupila do jejich Yonker? s pohánět studia domu a doslovně jíst, spát a pracovat spolu. Jeho skupina? s píle, který zahrnoval hostitele klasiky freestyles ubytovaný na DJ záchytném bodu nahrává, by skončil dohodou se zábavou zlobivého chlapce. Jejich první vydání, peníze, síla a respekt prodávali 1 milión jednotek. Album uvedlo osádku do mas a to vydalo záblesk burlesky, která byla zatím přijít. Album také poskytovalo pódium boku-poskok? s komunita zažít umělce individuálně. Jada? s přitažlivý, chytrý sólový řez? všichni pro Love,? který také upozornil na začátek Swizz Beatz neobyčejná kariéra, zahájil potřeby Kisse? sólově album榯he lidé chtěli více jeho hudební opalovací lampy.

Jadakiss? pokračovat si držel pěstování jak on pokračoval k práci s vysoce uznávaným megastars a každý sledoval to blízko. Podél s napsat Seana? nafouklý? Hřebeny? diagram-zálivka? Benjamins? poezie on doručil jisté bary na klasice řezy čety takový jako Notorious B.I.G? s? poslední dny,? Jay-Z? s? psi jezera? a Noreaga? s? zakázaný od tv.? Ale po jeho sólovém drahokamu na Ruffovi Ryders Vol.1? Kiss smrti,? ty žádosti sóla se změnily na hlasité požadavky. Hovor, on říká, útočiště? t dodal nějaký tlak. On oprávněně se cítí jako toto album dá jej na hovořit? s pódium.? já cítím se jako to já? m jeden nejlepší, rozhodně,? tvrdí Kiss.? to? s jak vy? re předpokládané, že myslí. Oni? re množství šviháků, kteří jsou hezcí a tam? s lidi, ke kterým já jsem vzhlížel předtím já jsem dokonce vstoupil do hry, ale to? s jak já myslím si o sobě. Já jsem začal vykonávat silný vliv ve hře.?

Oslavovaný, pozdě notoricky známý B.I.G. také obdivoval Kisse? wordplay.? on táhnul mě stranou a řekl mně že on chtěl pracovat se mnou. On chtěl, aby já psal některé písně pro Cease? s album. Po on prošel věci dostaly se discombobulated.?

Aby dělal ten silný dopad, o kterém on mluví, 25-roky starý MC rozšířil jeho arzenál. 楽o hodně že on nedávno byl paktovat s jinými výbornými umělci pro přidanou dimenzi (Sunshine Andersonová? s? slyšel to všichni dříve? remix, DJ záchytný bod hrozně udeřil? zpátky do života 2001? představovat Marii J. Blige a Mya? s horký hit? nejlepší mě?). Jeho jiné neuvěřitelné hity také obsahuje? sehnal tomu všechny? (představovat předvečer) a nabitý-nahoru? fiesta? remix (představovat R. Kellyho). Nyní, Kiss vezme jeho kariéře jednu zastávku dále k stardom.

Spolu s jeho krátkým úderem a pohybovými pointami zamířenými u boku-junkies poskoka, Jadakiss? Kiss Tha hra Goodbye řezy k aforementioned jiný audience榗uts to? ll nepopiratelně vložil jej do pozic mezi heavyweights. Nabitý-nahoru volat šlágr? my Gonna dělá to? elektrifikoval airwaves v celé zemi. Swizz? s maniak Trinity klávesnicové mistrovství poskytuje hodně odvahy k polořadovce sexuální, polořadovka komický? na mé cestě? a životopisný? se cítit jako já? je pravděpodobně Kiss? nejlepší práce doposud. Dráha, 40-zatarasit shrnutí Kisse? celý život, dokáže být některé ty nejlepší storytelling bok-poskok má slyšel tento rok. Na? všichni pro lásku,? Kiss říkal,? když vy myslíte na mě, vy myslíte na problém,?? který? do tento den dokázal být pravdivý.

Kiss Tha hra Goodbye má žádost. Jeho schopnost se mísit gangsterism a braggadocio je absolutně prvotřídní. Jadakiss? s hrozivý hlas a hřmotná výroba vytvoří mistrovskou hudební atmosféru to nadchne a intimidatesa? nádherná směsice tvrdých zvuků a citlivostí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama