Květen 2007

Redman životopis

11. května 2007 v 16:15 | miřda |  Redman
Redman-fotka
Vy jste teď rozhodnutí se pustit do jedinečného dobrodružství kde čas, zdravý, a realita všichni mají různý smysl. Ne vy nebudete viset s čurat-Wee Herman peníze, váš průvodce pro tuto jízdu je žádný jiný než Reggie Noble BKA Redman, a místo s celým basem jen se stane být temná stránka. Není tam žádná potřeba jít do jak Redman přišel na scéně housin ' $ % a! pravý? Co! Vaše paměť selhává vy? Nežádejte o někoho, já mám učit ya. Po rokách trhat to ven rám dělat freestyles klasiky přes Tri-oblast státu, Redman vybuchne na boku-scéna poskoka v roce 1991 tím, že zachytí trosku s jeho darem vocab na EPMD dráhách "tvrdý a "bratři na mém atletovi."

Brzy po on získal více podpěr rozpojením jeho nejprve funky jeden "odfouknout vaši mysl" pryč nyní Gold debutuje album "Whut? Thee album." to obsahovalo dráhy drahokamu takový jak "čas 4 nějaký Akshun" a "dnes večer je noc." vedle toho, Redman byl také silná působnost ve skupině hitu, osádka v boku-poskok tak ctil některého zmínka o jménu přinesla okamžik respect.But to bylo před dvěma roky a los stal se mezitím. V roce 1993 Redman byl volen zdrojem jako špičkový rapový umělec roku. A nyní Redman se vrátí odhalit "Dare je temná stránka", jeho velmi předvídané pokračování Def džemových nahrávek.

Titul pro nový tác přišel snadno, zatímco mc procházel přívalem stresu, soudy a kariérou soužení moudrý, kromě každodenního zápasu tvrzení ven ve společnosti. Po rychlé cestě do obchodu na rohu pro pár phillips, on rozebral to ke mně, "můj význam stinné stránky je hluboký a skutečný. Celé to lejno já jsem šel thou, já jsem byl jako "toto nedávají smysl." tak vy znáte co? Já mohu jen nechat lejno jít na tomto albu k temné stránce. Všichni dostali stinnou stránku, ale oni nenechají to vyjít tím, že předstírá a šklebí se nahoru ve vaší tváři, a když oni přijdou domů, oni jsou na celku různá poznámka. To wasn't o žádném triku. To je přísně skutečné. Lejno je tmavé, ale to je ještě funky."

Ah ano, panika. To slovo se spojilo s Redmanem jít spolu mít rád rýži a fazole. "Dare je temná stránka" sbalí stejnou kvalitní hlavu-noddin ' vyhýbat se boku-národ poskoka přišel k lásce o "Whut...", ale to také obsahuje jestliže možný těžší spodní rýha na 17 dráhách. Například první jeden, "Rockafella" obsahuje bassline hypnotizování, který symbolizuje tradiční východní pobřežní paniku, chytře se spojil s kousky vzorků, které nepochybně přinesou šílenou lásku od západu. "Rockafella" je také osobní zvláštní džem, zatímco to je oddané jeho muži Rockafella, kdo byl tragicky postřílen těsně před procesem Redmana vzít si jej. Redman státy, "on měl šílené písně a on dal ' em ke mně protože já jsem pokusil se nechávat lidi slyšet něj a těsnit.

Tak já jsem byl jako vyspat se s tím, já nemohu dělat nic ale nechávat svět slyšet jej (na intro). Dráha "vesmírný rozlít se" představuje Redman gettin ' byznys s jeho současnou Def skupinou rodinní příslušníci Keith Murray a kázání Ericka jediná cesta, kterou oni znají jak. "moci ne vyčkávání" je visací zámek být favorit v jízdách jako to nese stejnou žílu předchozí máslové dráhy "dnes večer "' s noc." kloub "zelený ostrov" najde Reggiea Noblea flippin ' slova přes Karibik - psát tlukot být věřil. Jiné stopy drogy takový jako "Da hra" a "klouzat a houpat se na" osvětlí Redmana dělat co on dělá nejlépe, rýmovat jeho osla chvíle dokonce více důležitě, ukazovat nás jeho úchvatná osobnost, která dostane hlavy otevřený. Ne příliš mnoho mc moci zvednout chóry od "Hey D.J." a džem prince, a v komediální módě, proletět je, a být mluvení okolo oslabí, ale dárky neskončí tam.

Funkadelic ďábel dělá zlý duet s Hurricane G na "Werun N.Y." a každá jediná osoba, která kopala první album "Sooperman Luva." Redman uspěl znovu na tipu výroby. On zaklepal na pět kloubů sám, zatímco těží z dovedností mouchy Funklord kázání Ericka a přicházející Funky Noble výroby producent Rockwilder kdo dokončil balíček s ním.

Proof životopis

11. května 2007 v 16:14 | miřda |  Proof
Proof, vlastním jménem DeShaun Holtonf, byl Americký rapper a člen skupinyD12. Byl známý jako reklamní asistent Eminema, kterého dostal na výsluní popularity a byli velice dlouho dobří přátelé. Proof je znám pod mnoha přezdívkami, předevšímBig Proof, aOil Can Hairy. Jeho kariéra začala v jednom místním Hip Hopovém obchodu v Detroitu, kde organizoval turnaje ve freestylu. Bylo to místo, kde poprvé potkalEminemaa navrhnul uzavření přátelské party jemu a několika dalším přátelům, z čehož postupem času vznikla skupina D12.


Jako dítě Proof (jako každý pořádný rapper) nebyl zrovna andílek. Lezl na místa se zákazem vstupu, pravidla mu byla ukradená. Jeho otec pracoval jako producent. Proofa rodina podle jeho slov jela v drogách. Proof jako své oblíbence uváděl:Rakim, KRS-One, Big Daddy Kane, LL Cool J, Public Enemy a Redman. Objevil se v Eminemově filmu 8 Mile. Jeho ztělesnilMekhi Phifer, zatímcoProof hrál postavu Lil' Tica, freestylového rappera, který svým bojovým veršem porazí Ema. Svou filmovou popularitu pak využil nahráním 6-ti songovým EP -Electric Cool-Aid: Acid Testing.


Proof vydal sólo nahrávky ve spolupráci s Eminemem, 50 Centem, Method Manem, Nate Doggem, B-Real (Cypress Hill), T3 (Slum Village), Obie Tricema samozřejmě ostatními členy D12. Nahrávky vycházeli pod jeho vlastním labelem Iron Fist Recordsve spolupráci s AMC. Proof vždy říkal, že nespolupracoval s producenty Shady Records nebo Aftermath, protože chtěl postavit svůj label na nohy sám. 9. října 2005 vyšlo album Searching for Jerry Garcia.11. dubna 2006 Proof v přestřelce v půl páté ráno utrpěl velké poškození hlavy.Vše se stalol vklubu CCC, kde Proof dříve začínal svou kariéru -8 Mile Road v Detroitu, Michigan. Po přestřelce byl odvezen soukromým autem do St. John Health's Conner Creek Campus, ambulantního záchraného střediska, kde byl krátce po příjezdu prohlášen za mrtvého. Podle výpovědí svědků zemřel okamžitě v klubu.
Důsledkem Proofovi smrti, Snoop Dogg veřejně oslovil všechny rappery jejich kolegy, aby se spojili v jednotu, protože ztráta Proofa je označena jako "Ztráta celé hip hopové komunity".

Poctu pak vzdal The Game, který byl prvním, kdo se oficiálně vyjádřil k tragédii. The Game vzpomínal na přátelství mezi ním a Proofem a přislíbil věrnost v modlitbách svých i celé jeho rodiny.
Druhým bylRoyce da 5'9'', který hluboce raněn smrtí jeho dobrého přítele. Přáteli byli přes 9 let. "Doufám, že se na Proofa bude vzpomínat jako na velice talentovaného umělce a skvělého člověka a ne jako na oběť tragedie".

Eminem, jako třetí pak popsal Proofa jako zábavného, chytrého a okouzlujícího. Dodal, že bude velice postrádán jako srdce a velvyslanec celé Detroitské hiphopové scény. Eminem ještě řekl, že Proof byl a vždy bude jeho nejlepším přítelem.Po Proofovi zbyla rodina, manželka a tři děti.

Pretty Ricky životopis

11. května 2007 v 16:13 | miřda |  Pretty Ricky
Nádherně Ricky-fotka
V době když tržiště hudby je zaplaveno klepátky kopie rýmovat se přes recyklovaný bok-poskok tluče, nová generace se nadáním je připravená na cusp přijít-nahoru. Ne od Jacksona 5 svět osvědčil kapelu hudebních bratrů jehož vysoká energie a umělecká schopnost symbolizují frázi krev je tlustší než voda. To je, až do tohoto kvarteta Miamia-se množil kinfolk vypadal. Potěšení, Slick ' Em, dítě modrý, a okázalý zahrnovat bok-soubor poskoka známý jako Pretty Ricky, a oni objevili se s jedinečným talentem, spojený s disciplínou a houževnatostí, která pěstuje diagram-úspěch zálivky.

Jejich nesrovnatelný styl pochází z jejich neortodoxní sestavy hráčů, sestávat ze tří klepátek - Slick ' Em, dítě modrý, a okázalý, a jeden zpěvák - potěšení. Nádherně Ricky byl iniciativně stálý ve slunečním stavu a během jihovýchodní od roku 1997.

Lidé se učili ve raném věku hodnota tvrdé pracovní etiky. Chlapci měli jejich velmi vlastnit Joea Jacksona v jejich otci, modrý Smith, koho oni laskavě hovor "' chlapec ol." Blue byl spolehlivý tyran, zajistit, že jeho chlapci se vyvíjeli a zdokonalit jejich řemeslo.

Pokorně začínat jako pre-mladiství tanečníci pro staršího bratra, který byl na jeho krajnici vlastní sólovou kariéru, vojsko vykonávalo Miami-založené krycí tance v jeho pozadí ukážou. Jejich vysoce-odměřený antics poháněl je do popředí v očích publika a ne dlouho po, chlapci začali zvažovat, že se stane studenty ve škole boku-poskok.

Okázalý, Slick ' Em, a dítě Blue byl ovlivňován Jackson 5, * NSYNC, nezralý, Nelly, Tupac, a notoricky známý B.I.G., zatímco skupina je osamocený obytný zpěvák šlágrů, potěšení, byl hlazení v na nezralý, Usher, Keith Sweat, Stevie Wonder, a Gerald Levert. Ale vlivy mohou jen vzít vás doposud - co oni potřebovali byl najít jejich vlastní hlas. Oni se spojili s producentem Jim Jonsin neobvyklý podezřívá slávu tvůrčí skupiny (zodpovědný za trik tatínek je nedávná bouračka, "nechal nás jít"), a historie byla v průběhu.

"My chceme být trendsetters. Všechno někdo dělá, my se snažíme a jít proti srsti a dělat něco jiného jen aby byl různý," deklaruje Baby modrý, vážný, obchod-hlídal člen skupiny. Stávat se známý pro jejich na scénu schopnost tance, drvoštěpi také začali vyjadřovat jejich jedinečný styl s jejich oděvem. Oblékat si sebe v jiskřící hlavě-k-prst vybaví, oni stali se známí jak "ti chlapci třpytu," si všimne Slicka ' Em. Jako výsledek, bratři dokonce se vyvíjeli jejich vlastnit linku oděvu, Marco De Bleu.

2002, nádherně Ricky začal okusit větší úspěch s jejich písní "Flossin"," který začal pobíhat na Miami rozhlasové stanici Power 96. S jeho infekčním Miami basovým tlukotem a hákem - "mě a vy, a my oba/y'all ridin" na některých 22 a 23 /my jsme ridin" na některých 24 je dole na pláži/žádném flosses lepší/my jsme flossin" navždy" - to byl okamžitý hit s jejich rychle rostoucí ženou stálí fanoušci. Dámy začaly žádat píseň v rádiu, pomoc rychle zvýšit otáčky a popularitu skupiny.

Nádherně Ricky pokračoval obrušovat a spěchat - psát písně, stavební vztahy s jejich fanoušky a dělající množství přehlídek. Oni se otevřeli pro některé boku-poskok je heavyweights, včetně běhu-DMC, Lil Jon, napálit tatínka, Trina, a přistěhovalec, partnerský Miami druh Pitbull, koho oni citují jako někdo kdo má "otevřel dveře, ukázaný nás množství lásky, a učil nás hodně," oznámí Spectacular.

V pozdní-2004, síla 96 začal hrát jiného Pretty dráha Rickyho, "supět se mnou," s jeho měkký, hlava-přikyvovat melodie a jejich dámy okamžitě začali požadovat, aby slyšel píseň. To okamžitě se stálo # 2 nejvíce žádaná píseň na stanici a skupina dělali historii, když to pokračovalo stát se nejvíce žádanou písní v historii stanice.

V prosinci 2004, Atlantik zaznamená Co-předseda/COO Craig Kallman byl v Miami, kde on cítil se jako obrovské zvučné obklopení Pretty Ricky, osvědčil hysterii-tvořit živou přehlídku, a hostil nepřipravený konkurs v jeho hotelové místnosti. Všichni tréninku ' chlapec ol vštípený v jeho chlapcích, spojil s jejich roky tvrdé práce na cestě, vrcholil u toho velmi moment … Kallman dělal jim nabídku na místě. "ačkoli jiné nabídky byly na stole, dojem Craig dal náš otec byl jako … ' my vezmeme péči o je,"" si vzpomene na Baby modrý. "a oni se třásli na tom správně tam," si všimne Spectacular.

Držet jejich podnikatelského ducha živý, nádherně Ricky je debutovat album, "BLUESTARS," bude být vydán Atlantikem v spojení se skupinou je vlastní modrá hvězdná zábava mezinárodní známka.

Nádherně Ricky se chlubí na tvrzení výklenek, který oni mají vytvořil skrz roky, líbit se dámám zatímco udržuje jejich jedinečný pohled a styl hudby. "vy nemůžete srovnávat nás protože co my jsme dělání nikdy nebylo hotové předtím," řekne Baby modrý. "my jsme udeřili do každé stránky hudby. My děláme hudbu klubu, hudba strany, milostné písně, ' já nenávidím vás" písně. My pokusíme se pokrýt všechno od té doby, co my jsme bok-skupina poskoka. Naše hlavní ohnisko je k dámám. Všechno my děláme je pro dámy."

Potěšení croons o jeho zájmu opětované lásky na háku "moci ne živě bez vás," přes bluesovou elektrickou kytaru zatímco jeho bratři se rýmují o jejich osobních zkušenostech lidí v jejich životech oni nemohou žít bez.

"Vstát," konečný klubový hit představovat Pitbull, s jeho anthemic rohy, pulsující bubny a chór odříkávají, je připomínající Trick hit tatínka "nechal nás jít." "La, La, La, La" má 808 basa narazení jako osádka reprezentuje kde oni jsou od přes přitažlivý chór.

A s písněmi jako "přítelkyně," "věk nemá nic," a "vy byste byli moji," to je vyčistit koho Pretty Ricky zamýšlí zapůsobit. Prostý a jednoduchý, "my jsme sexuální symboly jihu," tvrdí Spectacular. "to je jako tým plný Jordans kde každý je hvězda." a to je Pretty Ricky

pharell životopis

11. května 2007 v 16:11 | miřda |  Pharell
Pharrell Williams-fotka

Pharrell Williams

zpěvák, producent

Datum narození: 05.04.1973
Místo narození: Virginia, USA
Znamení: Beran
Životopis: Pharrell Williams se narodil v americké Virginii. Často vystupuje jako Pha-real, Lil' Skateboard P nebo P. Willy. Sám moc nezpívá, spíš se věnuje produkci, ale nahrál dost pěkných písniček, jako je např. Number One(feat. Kenya West),Boys (feat. Britney Spears), Drop It Like It\'s Hot (feat. Snoop Dogg),nebo On And On (feat. Missy Elliot)

Je pár producentů v historii hiphopu a rnb, kteří dokázali přijít s něčím úplně novým. Tito producenti se nikdy nebáli riskovat a pumpovat do lidí naprosto nezvyklé a neohrané postupy. Jedním z nejvýraznějších z nich, ne-li nejvýraznějším, je určitě Pharell Williams, zakladatel skupiny N.E.R.D a polovina producentské dvojice The Neptunes.

Pharell se narodil 5. dubna 1973 na Virginia Beach. Za dobu svého působení na scéně stihl spolupracovat s rapovými superstars, jako jsou
Snoop Dogg, Nelly, Busta Rhymes nebo Jay-Z, ale i s hvězdami rnb, jako je například Janet Jackson, Kelis nebo Mariah Carey. Pharellovy dovednosti však občas využijí i interpreti, kteří již spadají spíš do kategorie pop. Jedná se například o Britney Spears, *NSYNC a další.

Poté co vydal v roce 2001 napůl rockové
album In Search of... své skupiny N.E.R.D, kde se objevily hity jako Lap Dance nebo Rock Star Poser, se věnoval spolu s druhou polovinou Neptunes Chadem Hugem (byl i součástí N.E.R.D) hlavně produkování, za něž v roce 2002 získali cenu pro producenty roku jak na předávání cen časopisu Source, tak na předávání cen Billboard.

Mezi nejúspěšnější skladby, které měli The Neptunes pod taktovkou, patří
Nellyho Hot In Herre, který se umístil na prvním místě mezi singly ve Spojených státech. Stejně dopadl i další Pharellův počin - skladba I´m A Slave 4 U, kterou splodil pro Britney Spears. Úspěch zmíněných singlů se opakoval až po roce, roku 2003, kdy vydal Pharell svůj skvělý singl Frontin, ke kterému si pozval rappera Jay-Zho.

Po vydání alba The Neptunes Present.Clones (2003), kde dal Pharell spolu s Chadem dohromady většinu svých nejdůležitějších spoluprací, bylo v roce 2004 vydáno druhé album N.E.R.D Fly Or Die, kde se objevil další Pharellův megahit - She Wants To Move. V témže roce získal Pharell dvě ocenění Grammy, za producenta roku a nejlepší popové vokální album díky jeho produkci alba Justified od
Justina Timberlakea.

9. září 2005 vydal Pharell svou další hitovku. Skladba Can I Have It Like That byla avizována jako pilotní singl připravovaného Pharellova alba In My Mind, které však zatím ještě nevyšlo. Can I Have It Like That obsahuje refrén od zpěvačky
Gwen Stefani, které Pharell také vyprodukoval pár skladeb na její album Love. Angel. Music. Baby

Paul Wall životopis

11. května 2007 v 16:10 | miřda |  Paul Wall
Paul Wall-fotka
Národy Champ je tady! Paul Wall čerstvý pryč Mike Jones je "ještě Tippin '" je zpět s jeho prvním oficiálním hudebním videem pro jeho nový hit "Sittin Sidewayz"! Rysy videa velký Pokey a reppin ' Houston k nejplnější s horkými biči, glazovaný-ven grillz a množství jemných medů! Tak se podívat na nové video a sestoupit do vtipu král parkoviště pimpin, Paul Wall! A nezapomenou osobní Champ hity srpen obchodů 23rd!

Outkast životopis

11. května 2007 v 16:08 | miřda |  Outkast
OutKast-fotka
Od debutu v roce 1993 s pomalým, uvnitř sametovým singlem "Player's Ball", se OutKast řídí George Clintnovou Parliament - Funkadelic Seventies funkovou mytologií. Jenže tak trošku jinak, než jejich kolegové z branže jako třeba Dr. Dre, pro které je Clinton (inspirativně) čistě jen o zvuku. OutKast následuje i myšlenku P-Funk pravidel. Na albu ATLines se sami vyobrazili jako komičtí mimozemšťané; široko záběrové album Aquemini z roku 1998, s čelním rapovým hitem "Rosa Parks" je jedním z nejlepších rapových alb devadesátých let. Učinilo OutKast mainstreamem, nejprogresivnější hiphopovou grupou. Duo se obrací ke Clintonově známé formulce : They had freed their asses, and their minds followed.

Obie Trice životopis

11. května 2007 v 16:07 | miřda |  Obie Trice
Obie Trice-fotka
Obie Trice - skutečné jméno, žádné triky. Jedna věta, ale to opravdu říká to všichni. Oklepávání pod jeho vládním jménem, Obie Trice, je skutečná dohoda, žádné ozdůbky, žádná výplň. Spravedlivé dovednosti a osobnost.

Obie, jehož kariéra vystartovala v stejný Detroit sousedství a podzemní scéna, která měla birthed Eminem, byl připravený držet jeho pozornost jakmile oni se setkali. "já jsem v podstatě skutečný sklopený druh šviháka," řekne okamžik o jeho první schůzce s Em, "ale já jsem opravdu o mé hudbě, tak my jsme vyšli velký od skoku." Em byla tak zaujatá Obieovou pracovní etikou a plstí tak silně že on seděl stinnému seznamu, že on spěchal výroba na Obie volná parodie, která byla zvětšena D-12 je dvojitá platina ' 01 debutovat ' noc ďábla. '

Pracovat s legendárními producenty jako Timbaland a Dr. Dre, a ten stinný sám, Obie rychle dorazený zabil dráh. Obieův nekonvenční ale slušný rýmový styl byl dokonalý záchvat pro Em je zvědavý, ale nicméně g'd nahoru porazil výběr. "jakmile mě a Em opravdu dostala se do studia spolu," říká Trice, "to jen stalo se jasné, že my bychom měli dělat většinu ze záznamu spolu."

Obie Trice je ' sliby útěch přesně stejný věc jako jeho jméno: Žádné triky! Rozpoznejte.

Obie Trice daný jméno při narození, narozený v Detroitu, Michigan na listopadu 14th 1977. Když Obie dělal rozhodnout se chodit do školy, kterou on navštěvoval High škola u Cooleye High v Detroitu, MI. Na říjnu 5th 1998 Obie? s dcera Kobie byl narozen, ona je nyní jeho všechno v životě.

On hovořil pro přes 12years protože on byl věk 11. Jeho hudební vlivy jak on vyrostl zahrnoval takové umělce jako velký tatínek Kane, byznys Markie, Rakim a Redman.

On měl hlavní podzemní úspěšné hity, s takovými dráhami jak? respekt?,? dopovat práce Homeliss?,? dobře známý Asshole? a mnoho více. S takovými podzemními succes on byl se upsal Eminem? s nová popiska, temné pověsti pod Interscope. On měl nedávné návštěvní vzhledy na takových albech jako D12? s? noc ďáblů? a na DJ másle? s 2. směs nahrávat? lejno se stane?. Obie Trice? s 1. album bude padat v létě 2002, být produkován Moss, DJ hlava, Kon umělec, alchymista, Rush (Royce Da 5? 9? s producent), Dr. Dre, a Eminem.

Fakty:
Oblíbený film: Boyz v krytu danger

B.I.G. životopis

11. května 2007 v 16:05 | miřda |  Notorious B.I.G.
Notoricky známý B.I.G. - fotka
Jméno: Christopher G. L. Wallace
Herecké jméno: Notoricky známý B.I.G.
Alias: Úspěch Smalls, Frank White
Narození: 21. května 1972 Brooklyn, New York
Smrt: Březen 9th, 1997 Los Angeles, Ca
Povolání: Hudebník/otec/podnikatel


Born 21. května 1972, jediné dítě Voletta Wallace, Christopher byl specialita od začátku. "on zpíval a mluvil dříve, než on mohl jít," jeho matka si pamatuje. "psaní předtím on chodil do školy, největší nejkrásnější písmo. A každý miloval Christophera, každý."

Zvednutý osamělým rodičem v Brooklynu je Bedford Stuyvesant, mladý Christopher shledal, že sám zatkl dva odlišné směry. On snil o bytí grafik a byl student cti ("a já mám ceny se ukázat jako to," vysílá paní Wallaceovou). Na druhé straně, tam byl tlak okolí od sousedství, mladí lidi, kteří byli slavní jsoucími juniorskými psanci.

Ačkoli on stal se známý jak "velký Chris" v sousedství a mohl se nalézat držet si roh v jeho bloku, sousedství vědělo, že on měl více než hezká kostka hra. On mohl se rýmovat. "on by jen ukázal se u domácího večírku, něco místní, plival rým, zničit místo a odrazit," říká Lil ' přestat. "on byl jen hezký. To bylo jeho bůh-daný dar."

Páska, kterou on dělal s velkým tatínkem Kane je DJ, Mister Cee, byl se podrobil časopisu zdroje pro jejich "nepodepsanou reklamní" soutěž. To vyhrálo. Páska, výroba suterénu B.I.G. rýmovat s autoritou přes "napůl-Steppin," byl předán k špatném chlapeckém zakladateli a CEO, Sean "Puffy" učeše, kdo hledal tvrdé klepátko. On byl odfouknut. "já jsem jen nepřestával převinout zpět a přetočit to. Já jsem musel setkat se s ním," si pamatuje Puffy.

Uvnitř týdnů signálu Biggie, nafouklý položil jej práci, podávat jej na re-směsi pro Marii J. Blige, výborná kočka a Neneh třešeň. "strana a Bullshit," anthemic klubový hit od 1989 zvukového doprovodu, který je muž? přidal se k ulici bzučet. 13. září 1994, očekávání pro Notorious B.I.G, ' s debutovat, připravený umřít byl elektrický. Připravený umřít, s jeho bezprostředností, čestná první osoba autobiografický příběh, nadřazené psaní, neoblomný doručovat a filmový styl docela jednoduše měnil moderního poskoka.

Album bylo nepřekonatelný úspěch; první jeden, "šťavnatý" šel zlato uvnitř týdnů a koncem roku album bylo trojitá platina. "šťavnatý" byl vrchol vývěsní tabule 5 hovořit jeden. Jeho sekunda jeden, "velký Poppa/upozornění" sahal # 1, a jeho třetina, klasika "ještě jedna šance," debutoval u # 1 na každém formátu. V červnu 1995, jeden "ještě jedna šance" debutovala u čísla pět v popovém žebříčku jednotlivců, tying Michael Jackson je "výkřik / dětství" jak nejvyšší-debutovat jeden celého času. Připravený umřít pokračoval dosáhnout popularity během 1995, nakonec prodávat dva milióny kopií. S jeho úspěchem, notoricky známý B.I.G. stal se nejviditelnější figurovat v boku-poskok. Zdokonalit směs materialismu reklamy a realistické thuggery, notoricky známý B.I.G. ' s 1994 debutovat, multi-platina "připravený umřít," dělal jemu bezprostřední bok-poskok superstar.

Rozšiřovat lásku Brooklyn cesta, B.I.G. ushered dlouholetí přátelé Li'l Kim a Li'l přestat do reflektoru, tvořit Juniora M.A.F.I.A. osádka je 1995 "spiknutí" šlo zlato a Li'l Kimovo následující sólové album, 1996 je "tvrdý" šel platina a B.I.G. se stal rapovou institucí.

Úspěch vyhrál tři ceny u 1995 zdroje ceremonie hudebních cen, včetně Best nového umělce. U vývěsní tabule toho roku hudební ceny, jeho jeden "velký Poppa" byl jmenován "jeden roku" a, v roce 1997, posmrtný život vyhrál vývěsní tabuli "R a B album roku," MTV video hudební cena pro "Best klepne video," a dvě ASCAP ceny. Ale dopad alba nemůže být změřen pouhými grafovýma umístěními a certifikacemi platiny, nebo dokonce udělí. "sázky byly zvýšeny," říká Wu-Tang zakladatel a producent RZA. "dříve B.I.G., vy byste mohli vydat něco, teď vy jste věděli to, schválit, to je skutečné venku, vy musíte přijít správný, ' způsobit toto kočka utrácí čas za jeho lejno."

New York obejal jej jak jestliže on byl starosta a Brooklyn zacházel s Biggie jako velvyslanec. Jeho úspěch dosáhl za tri-oblast státu, překlenout oblastní mezery a sjednotit moderní poskoková publika přes celou zemi. Protože B.I.G. byl ovlivňován každým od Kool G hovořit k NWA, příliš krátký ke stohu Slicka, on měl národní žádost. Více důležitě, jeho příběhy, doslovný průvodce po pochopení jeho generace, byl univerzálie.

Biggie úspěch opatřil jeho dětem zajištěnou budoucnost a změnil jeho vlastní život neodvolatelně, ale to nebylo bez ceny. Do doby on začal práci na jeho sekundě, mamut, album orientačního bodu, život po smrti (vydané v roce 1997), on se učil obtížné lekce o úspěchu, slávu, proslulost, přemíru a nenasytnost. "já jsem tak vzrušený, že je získávání zpět do studia pryč od dramatu, věci, které nemají něco potřebovat hudbu," B.I.G. říkal první týden on začal nahrávku jeho sophomore opus. A opravdu, on dal jeho velmi srdce a duše do nahrávky toho projektu. 24-píseň, zdvojnásobit sbírku disku to bylo úchvatné v jeho rozsahu. Představovat svěží výrobu Sean "nafouklé" hřebeny, RZA a DJ premiér mezi ostatními, album prokázalo B.I.G. jako jeden největší MCs někdy. Povolený posmrtně, pouhé týdny po jeho tragické smrti, album poskytovalo cestu pro jeho fanoušky smutku slavit jejich milovaný Biggie. Posmrtný život debutoval u # 1, překonání rekordů pro nejprve-prodeje týdnu a zůstal na grafech po celé měsíce s dvouhrou jako "Mo peníze, Mo problémy" a "Sky má mez." časopis rotace označil jej za "umělce roku" a on trumfl seznamy kritiků celosvětově pro "album roku." posmrtný život prodával minulosti 10X platinu a ovládal rádio a rotaci džípu podobný pro dva celé roky.

Brzy na ránu března 9th, Notorious B.I.G. se vrátil k jeho hotelu v Los Angeles po Soul cvičí stranu ceny, když další auto zastavovalo stranou jeho G.M.C. předměstský před Peterson automobilním muzeem a se otevřel čtyři minulost výstřelu přes boční dveře kde Notorious B.I.G. se posadil a opustil svět široké milované klepátko un-conscious a tragicky umírající při příjezdu k blízko nemocnicí.

Smrt úspěchu byla zlý šok pro celý hudební průmysl a posílala nárazové vlny ve světě. Notoricky známý B.I.G. ' s pohřeb veřejnosti, nicméně, bylo něco ale mírový. Tisíce zaplavily jeho Brooklyn sousedství zachytit záblesk jeho katafalku, skákat na auta a se srážet s policií; deset lidí bylo zatknuto. Soukromý pohřeb myslel si dříve byl více srdečný, s královnou Latifah a členové Public nepřátel a nezbedný od přírody v účasti. Skříňka byla otevřená od pasu nahoru a klepátko bylo zapadl dvojitý - breasted bílý oblek a odpovídat klobouku.

Mnoho umělce vzdalo poctu k Notorious B.I.G. obzvláště jeho značka obchodu odpovídá komu oddaný a povolený truchlivá píseň "já budu postrádat vás" jako jejich vděčnost a respekt je k úspěchu je krátký ale velmi jasný život. 14. května byl deklaroval Notorious B.I.G. den, s přes dvě sta rozhlasových stanic celostátně hrát jeden, následoval třicet - moment setrvačnosti ticha. Toto jeden sám šel na prodávat víc než tři milióny kopie a fondy od jeden šel do jeho dětí, které on zapomenul.

Když kluby a koncert je uváděn B.I.G., on vždy vyhodil přehlídku s jeho lyrickými příběhy jeho zážitků života a cestu do oblastí stardom a sláva. Úspěch řekl v interview že jeho hlavní role modeluje pěstování chvíle nahoru v ulicích New Yorku byl místní překupníci drog bloku a sčítal že oni dali jemu pohled na co život byl okolo na ulicích.


O dva roky později po jeho smrti, posmrtné album "Born znovu" je propuštěn a debutovat u # 1 na grafech vyřazovat Celinu Dionovou z bodu. Album představovalo Lil ' Kim, Lil ' přestat, vyzvědač Dogg, Busta se rýmuje, zchladit kostku a jiná dobře známá klepátka prokazování jejich úcty je v oslavě pozdních velkých klepátek život a dědictví.

Born znovu, byl ne památník nebo hold, to byla oslava života. V víře, fráze "narozený znovu" je velmi symbolický, mínit vzdávat se něčí duše k vyšší vůli, víra v nespatřený, víra v posmrtný život. Tady, my zaměstnáme frázi vdechnout život do dědictví, které bylo ukrojené tragicky krátký. Born znovu je víc než archivní materiál objevil vyplnit nějaké prázdno. Členové úspěchu je vlastní "rodina," včetně Lil ' Kim, Lil ' přestávat a bafat tatínka, dodají poezie také, daný ještě jedna příležitost oplývat jejich hrdinou a přítelem. Postrádat jej je dělal to hodně snesitelnější protože trvalého dědictví on je bequeathed-jeho hudba, jeho nesrovnatelný talent, a jeho jedinečný hlas.

Christopher Wallace byl nepochybně jeden z největších klepátek celého času a je legenda v jeho vlastní pravý. B.I.G. přežil jeho manželkou a dvě děti. Stále dnes, mnoho chtít zjistit více o pozdním velkém klepátku. Mnoho pamatovat si co on dosáhl také jak získal na jeho velmi mladé jasné úspěšné kariéře. Notoricky známý B.I.G. směl být fyzicky uplynulý ale duchovně on bude vždy být živý přes jeho práce. Přesto on byl větší než život. Vyšetřování vraždy notoricky známý B.I.G je stále aktivní k tomuto dni ale tam ještě byl ne zastavit je ve vraždě...

nelly životopis

11. května 2007 v 16:03 | mřda |  Nelly
Nelly-fotka
Když Nelly nejprve debutovala celonárodně v létě 2000, on vypadal jako novinka, ale to rychle stal se zjevný, že on byl, ve skutečnosti, výjimečný umělec, klepátko se opravdově univerzální žádostí. On wasn't od východu nebo západního pobřeží, a wasn't opravdu od Dirty jihu, jeden. Poněkud, Nelly byla od St. Louis, středozápadní město uprostřed mezi Minneapolis a New Orleans. Jeho místo jistě informovalo jeho styl oklepávání, který byl jako hodně země jak městský, a jeho dialekt také, který byl, podobně, jako hodně jižní líné řeči jako středozápadní nosová výslovnost. Plus, Nelly nikdy se vyhnula popu-klepnout přístup, objímat singalong hlasitý styl, který dělal jeho háky neuvěřitelně přitažlivý. Jako výsledek, Nelly se stala výjimečným klepátkem schopným překročení všech hranic, od Dirty jihu k TRL dave a všechno mezitím. Jeho první hit, "gramatika země (horký...)," se stal hymnou léta, a mnoho více hitů znamenalo. Zvláště, jeho popularita vyvrcholila v létě 2002, když on trumfl zdánlivě každý Billboard diagram možný s jeho Nellyville albem a jeho vedením jeden, "horký v Herre."

Nelly byla rozená Cornell Haynes Jr. v St. Louis, kde on se setkal s ulicí temptations tak souznačný s rapovýma umělci. A jako tak mnoho z jeho současníků, změna v okolnosti u rozhodujícího času v jeho životě může měnili běh života Nelly. V jeho případě, když on byl dospívající, Nelly byla odnášena od těch ulic když jeho matka stěhovala se do poblíž předměstský University město. To bylo tam že on přesunul jeho pozornost k hraní baseballu, storytelling a rýmům psaní. S některými vysoce-přátelé ze školy, Nelly se tvořila St. Šílenci, kdo udělal oblastní zásah v roce 1996 s self-produkoval jeden, "Gimmie co vy jste dostali." frustrovaný neúspěšnými pokusy přinést záznamu dohodu jako skupina, oni všeobecně rozhodli, že Nelly by měla lepší příležitost jako jediný akt. Zbytek skupiny mohl následovat se sólovými alby jejich vlastní.

Hazard se vyplatil a brzy Nelly upoutala pozornost Universal, kdo povolený jeho debutovat album, gramatika země, v roce 2000. Co rozlišovalo Nelly přijmout hovořit od jiných byl jeho uvolněné doručení, uváženě odrážet výrazný jazyk a Southern tón Midwest. Album představovalo příspěvky od St. Šílenci stejně jako řidiči, Lil ' Wayne, a Cedric konferenciér, a utrácel sedm týdnů nad americkými albovýma diagramy. Všichni podél, cíl Nelly měl dát jeho rodné město St. Louis a St. Šílenci na boku-mapa poskoka. Ačkoli Nelly stávala se hvězdou jako sólový umělec jak plánovala, on říkal, že on je a vždy bude být člen St. Šílenci, collective to také obsahuje velký Lee, Kyjuan, Murphy Lee, a brambor města. Nelly splnila jeho slib v roce 2001 s vydáním Free město, debutovat St. Album šílenců představovat hit jeden "Midwest houpat se."

Následující léto Nelly vrátila se s jeho druhým albem, Nellyville, a dosáhl jeho self-prohlásený "# 1" plakátování. Album trumflo Billboard albový diagram zatímco Neptunes-produkoval vedení jeden, "horký v Herre," zůstal na žebříčku jednotlivců. Ve všech, Nelly působivě držela číslo jako jeden bod na desíti různých Billboard diagramech týden Nellyville vydání. Nemnoho rapových umělců mohlo honosit taková čísla a Nelly jistě si pochutnávala na jeho čísle jeden stav, zvláště po bytí odmítnutém jako novinka dvě léta dříve když on debutoval. Vy jste mohli nazývat jej popem-klepátko jestliže vy liked, ale vy jistě jste nemohli napadat jeho číslo jeden stav. Nakonec, jeho pruh hitu pokračoval unabated, s "Iz U" (od jeho náhrady Derrty verze remixují album) a "třást Ya Tailfeather" (od špatných chlapců II zvukový doprovod) udržovat jej ve chvíli reflektoru, kterou on připravil jeho dvojitý-diskový Sweatsuit projekt (následovat čelnou pozici OutKast a R. Kelly, kdo měl oba nedávno povolený velmi úspěšný dva-disk zapadne). Seperately vydal dvojité album upuštěné na podzim 2004, předcházený dokonale párem rozpálené dvouhry: "mé místo" (pomalý džem) a "mávat vašimi křídly" (džem klubu). Mrtvice reklamy (a do rozsahu, tvořivý) genialita, superstar-oživený projekt katapultoval záda Nelly na popu-klepnout svět, kde jeho přítomnost byla jedinečná.

Ne-Yo životopis

11. května 2007 v 16:02 | miřda |  Ne-Yo
Ne-Yo-fotka
U útlého dětství dvaadvacet, lyrický a hudební talent ten Ne-Yo čety jsou daleko za jeho roky. Born do rodiny hudebníků od Arkansasu, Shaffer C. Smith a.k.a. Ne-Yo byl zvýšen v domově osamělého rodiče jeho matkou. V nadějích na lepší příležitost, Ne-Yo matka přemístila rodinu k Las Vegas Nevada; kde Ne-Yo by objevil jeho vášeň.

Zpěvák/skladatel, napsaný na největších rozhlasových záznamech historie (189.5 milión posluchačů v jednom týdnu) vývěsní tabule # 1 R a B diagram pro několik týdnů, slova na "nechal mě milovat vás" dotýkat se vašeho srdce a dělá vám pocit dobrý ve vaší duši. Psaný se Scottem Storchem a Kam Houf a hrál R a B umělec Mario, "nechal mě milovat vás" je jen letmý pohled do mysli opravdového spisovatele. "to je velká píseň a já jsem opravdu šťastný, že má psal to," on říká."

Mistr v umění storytelling, Ne-Yo začal psát v raném věku. Barvitá představivost a kreativní energie dovolila Ne-Yo psát písně pro multi-platinoví umělci takový jako Marie J. Blige, B2K, Faith Evansová, a Musiq. Když ptal se na číslo psaní jedny hity pro ostatní umělce, jednoduše dát, Ne-Yo říkal, "já pocit tam je vždy místo pro dobrou hudbu. Já chci dosáhnout duše lidí s mými slovy přes kteroukoliv loď bůh si vybere."

Soubor k vydání jeho debutovat album na Def džemových nahrávkách, tento dynamický konferenciér je připravený doručovat. Plnit melodie popa k bohaté, oduševnělé výrobě album určitě skóruje u fanoušků a kritiků podobný. Spoléhat se na většinou jeho vlastní v-ubytovat směs osádky, Ne-Yo vytvoří jak jedinečný zvuk tak pochopení pro jeho záznamy. Písně jako první jeden "zůstávat" (představovat Peedi prasklinu) ilustrovat Ne-Yo nuanced, navrstvené vokály a vzorek osvobodí výrobu. "tak nemocný", krásná dráha ve kterém on běduje nad sluchovými milostnými písněmi v rádiu kvůli pocitům, které oni vyčarují, odhalí jeho hlas být vyčištění a téměř povznesený, ale bohatý a zvětralý současně. Ale věrný jeho charismatickému charakteru, album ukazuje mnoho stran Ne-Yo a dokonce najde jemu zapalovač, hravější, dokonce málomluvný, na "když vy jste šílení." jisté čelové hity pohybují dráhou jako Ne-Yo plave nahoře, říkat jeho ženě to ona je dokonce hezčí, když ona je šílená.

S albem v komoře, připravený jít, Ne-Yo teď jen musí připravit sebe pro stardom to určitě následuje. "nejtužší část byla dobývání zvyklé na bytí známý," on vyzná se, "já jsem vždy byl spisovatel, chlap v pozadí ale bytí skutečný umělec je celek nový zážitek pro mě."

Citovat prince, Marvin Gaye, balíček krysy, a Stevie Wonder v jeho seznamu oblíbených konferenciérů, Ne-Yo album se dovolává nostalgického citu, renaissance jestliže vy chcete. Zda to je ložnice nebo taneční parket, Ne-Yo písně jsou naplněné vášní a intenzivní energií, která táhne (vy do hudby) a dává vás do zóny.

Ne-Yo vezme průmysl hudby bouřkou, zatímco on zdobí a napadá populární hudbu s jeho psaním a hlasové talenty. Hodně víc než dnešní samčí zpěvák, Ne-Yo je unikátní umělec; vyjadřovat kreativitu přes kreslení, obrazy, bojová umění a píseň. On je rozlišován mladickou energií s důkladnými slovy, která se dotýkají duše. Ne-Yo je poctěný a extatický být odděleně Def džemové značky, který produkuje některá ta nejlepší R a B a bok-umělci poskoka na světě.

NAS životopis

11. května 2007 v 16:00 | miřda |  NAS
Nas-fotka
Přes jeho talent pro dramatické přesahování, nebo možná protože to, Nas se stal New Yorkem je oblíbené klepátko v střední - ' 90s a zůstal blížit se k vrcholu pro přes dekádu. Soupeři a čas napadali jeho pobyt nahoře New Yorku klepnout scénu - jeden z více pozoruhodných výzev být jeho záchvat s Jayem-Z v časném 2000s - přesto Nas se dřel, nepřetržitě měnit jeho styl a zvyšovat jeho hru. Za ta léta, Nas šel od bytí mladý uliční podvodník (ohavný Nas) k vychloubačnému gangsta (Nas Escobar) k self-prohlásil básníka/proroka (Nastradamus) k re-rozené shrnutí sám ("Stillmatic" Nas). Navíc, on pracoval s nesčíslnými legendárními producenty - DJ premiér, velký profesor, Pete Rock, Dr. Dre, Trackmasters, Timbaland - a dal Queensbridge záda na mapě. Živobytí v mysli, nicméně, ten Nas přitahoval značný podíl na kriticích také, mnoho z koho zavolal jej pro blufování. Nakonec, Nas často showcased nadání pro dramatické přesahování, jeho ego znát žádné limity. Pro lepší nebo horší, Nas byl více jeho vlastní rétorická stavba než realita, přesně důvod proč on byl jak kritizoval jeho soupeři, zatímco on byl slaven jeho pokračováním. Born Nasir Jones, syn hudebníka džezu Olu Dara, Nas vypadl školy v osmém stupni, měnit třídy za ulice tvrdých Queensbridge projektů, kde on se naučil "matematiku ulice" a začal napodobovat klepátka jako velký tatínek Kane,, a Kool G hovořit. Když on wasn't spěchat přežít, on četl knihy na africké kultuře, západní civilizace, lekce od Five procentního národa, bible od Qu'ran, a kapitoly od bible. On nakonec se připojil k hlavnímu zdroji v roce 1991 a položil poezii ve skupinové formě "živě u Barbeque." píseň stala se novým York favoritem díky Nas planoucím rýmům a brzy každý začal zajímat se kdo on byl. O rok později, MC Serch 3. basa blížil se k němu okolo přispívat dráhou k Zebrahead zvukovému doprovodu. Serch byl soundtrackový výkonný výrobce a, jako hodně z New Yorku, byl ohromený "živě u Barbeque." Nas předložil "Halftime" a píseň ukázala se tak úžasná ten Serch dělal to zvukový doprovod je dráha vedení. Najednou, každý začal mluvit o Nas.

Columbia podepsal jej k majorovi-kontrakt popisky a všichni New Yorku je nejjemnější producenti chtění k práci s ním. Pro další dva roky, každý čekal, zatímco pověsti začaly se zvětšit. Když slovo vyrazilo do ulice že on pracoval s DJ premiérem, velkým profesorem a Pete rockem - New York je producenti vrcholu v brzy ' 90s - očekávání stalo se exponenciálně. Konečně, Illmatic vyrazil do ulic v dubnu 1994 a nezklamal. Se jen desíti dráhami, album wasn't příliš dlouhý a měl doslova žádné bezvýrazné momenty - bezchybné album. Nas zabýval se téměř každým rýmem a nikdy vypadal krátký na slovech. Roky pozdnější, Illmatic je ještě viděn jak představovat některá ty nejlepší slova bok-poskok někdy produkoval. Volat Nas básník ulice wasn't přehánění, ale poněkud věc fakta. Dokonce jestliže album nezuřilo nahoru vývěsní tabule mapuje, to sbíralo úctu každého boku-ctitel poskoka v New Yorku a to bylo docela úspěch, zvláště pro někoho jen mít dosáhl jeho twenties. Sledovat Illmatic by nebyl snadný úkol a spíše než se snažit a přikrývat to album, Nas expandoval jeho přístup pro to byl psán. Povolený o dva roky později v roce 1996, to žádná pochybnost se stala jedním z nejvíce předvídaného boku-alba poskoka někdy. Tady, Nas jednou znovu doručil illed alba po okraj se znalostmi ulice, ale tento čas zvolil si jít s různými producenty - zmatek, Trackmasters, Dr. Dre, L.E.S. - a nějaké rádio-přátelské popové háky. Vypočtené momenty pracovaly: "jestliže já jsem vládl světa" a "sny ulice" se staly národními hity a rozšířeným Nas dosahem venku New Yorku. S to bylo psáno, on udržel bok-ctitelé poskoka, kteří bojovali za Illmatic a měli vyhráli hromadné publikum současně, vzácný čin že on by bojoval k duplikátu v budoucnosti. První známka Nas kritického pádu přišla, když on přidal síly k Dr. Dre vytvořit Firm, ctižádostivý supergroup to vypadalo neporazitelně na papíře; za výrobou tabule byly Dre a Trackmasters s Nas, vychytralý hnědý, příroda, a AZ na mic.

Překvapivě, hodně-ohlašoval album propadl. Poslouchat album, to je docela jasné proč. Ne jediný je to neuvěřitelně domýšlivé a neomalené album, to je také příšerně vypočtené. Následovat první jeho překážku kariéra, Nas vzal některé hodně-vyžadoval čas pryč předtím, než se vrátí v roce 1999 s dvě alba pustila jediné měsíce odděleně: Já jsem... autobiografie a Nastradamus. S těmito dvěma podobnými alby, Nas pohyboval se dále pryč od srdečný a lyricky řízený příchod Illmatic v prospěch háků popa to dělalo "jestliže já jsem vládl světa" a "sny ulice" hity přechodu. Druhý jeden, "nenávidět mě nyní," hořce oslovil jeho rostoucí legii kritiků. Znepokojujícejší ačkoli, píseň představovala Puff tatínka, symbolický popem-klepnout styl Nas zarovnal sebe s.

Žádný já jsem ani Nastradamus ukázal se úspěšný pro Nas. Obě alba prodávala
dobře a produkoval nějakou působivou hitovou dvouhru ale tyto nezadané - "nenávidět mě nyní," "vy dlužíte mě," "Nas je jako," a "Nastradamus" - byl nestydatě cílený u masového trhu s jejich popem-klepat tendence a podporovat odcizený Nas je více základ věrného fanouška. Najednou, Nas byl už ne prohlížen jako zázrak on byl pět roků dříve a byl nyní viděn jak poněkud druhový New York MC. Toto stalo se možná nejjasnější, když on zabrousil v roce 2001 s QB nejjemnější album, který prodával nemnoho kopií a tvořil jen jeden značný hit, X-ohodnotil dráhu klubu "Oochie blázen." dokonce tak, Nas začal vzít jeho kariéru v novém směru se QB nejjemnější, zakládat oba jeho vlastnit popisku, zlou vůli a jeho novou četu, Bravehearts. Navíc, on už ne paktoval s likes Timbaland a Puff tatínek; on se vrátil k ulicím k Queensbridge, kde on začal. Jedna událost zrychlila Nas nový směr: ostrý dis sojkou-Z ve formě "převzetí," který se stál nejvíce mluvil o písni v New Yorku zdánlivě noční. Jay-Z zavolal Nas pro ne mít vydal "horké" album od Illmatic a také udělal poznámky o vlastnění sexu s Nas ženou. A to nepomáhalo té sojce-Z opravdu prohlásil titul New Yorku je favorit MC v té době, dávat jej postačující ospravedlnění zavolat Nas, kdo měl admittedly been flákat se protože střední - ' 90s. Několik měsíců po dis, v prosinci 2001, Nas vydal album Stillmatic, titul odkaz na jeho jedno nepopiratelné mistrovské dílo, Illmatic, který byl povolený téměř dekáda dříve. Stillmatic začal písní "éter," velmi přímý pokus o Jay-Z (představovat odříkává "f * * * Jay-Z "a "já neprohraji"), následoval
Nas je nejvíce agresivní jeden někdy, "dostat Ur Self A..." (produkoval ewcomer
Megahertz, jeden z New Yorku je nejžhavější producenti v té době). Oba "éter" a "dostat Ur Self A...." obnovil Nas pýchu mezi bok stickle-dav poskoka a řídil Stillmatic zvyšuje vývěsní tabuli diagram alba k číslu pět, kde to se vznášelo týdny. Navíc, Nas podporoval jeho velmi uveřejněný návrat s dramatickými videy pro "dostat Ur Self A...." a "jeden Mic" - oba kterého juxtaposed s "hotovost, peníze, motyky" videa času, představovat kostel spíše než klub, například - a cestoval USA, nejprve cesta headlining a pak cesta otevření pro popa-klepátko Usher. Během léta 2002, Nas infiltroval popový trh, dueting s Brandym a Jennifer Lopezová. Ironicky, zatímco Nas kultivoval jeho popularitu v roce 2002, Jay-Z s popularita klesala v brázdě hodně-diskutoval o záchvatu (ačkoli částečně protože Jay-Z zaplavil trh s minimem-kvalitní produkt). K jedinému dalšímu palivu hodně-propagoval záchvat mezi dvěma soupeři, návraty unreleased obíhaly jako mp3 přes soubor-sítě sdílení takový jak Audio galaxie během 2002: Nas dráha volala "H k Omo," který přiměl něj se ptát Jaya-Z s sexualita; a sojka-Z dráha volala "výborný ošklivý," který měl Jay-Z oklepávání přes dráhu k "dostat Ur Self A..." pro první poezii, Dr. Dre je "zlé úmysly" na vteřinu, a také měl Jay-Z zpívat hák "já jsem dostal sebe zbraň."


Syn boha, ohodnocený 4 album mic "zdrojem", prokázal, že Nas je na ulicích navždy! Kritici šli jak daleko dost říkat, že to se zlepšovalo kde Illmatic skončil. Syn boha ukazuje bolestivou stránku Nas přes píseň jako, "tanec" a "nebe", oddaný jeho matce zesnulého, Ann Jonesová. On vezme to ještě více k ulicím s "nutil vás dívat se" vedení alba jeden, produkoval Salaam Remi. Agressive a nový přesto se starou školní vibrací to dělá dokonalé vedení jeden. On také má něco pro děti! Místo toho, aby měl gangsta nebo klišé playa psát píseň na vteřinu jeden, hodně inspirující, já mohu, učí děti, adolcents a lekce dospělých na jak prožít succesful život. Nas také deklaruje jeho vztah s, pop/R a B umělec, Kelis v písních jako "Hey Nas" a "duchovní otec". Všichni kolem syn boha je klasika reklamy! Ačkoli to postrádá špínu ulice Illmatic to je exqusite sledovat album k Stillmatic! - Leo Batista Mulattieri

moob deep životopis

11. května 2007 v 15:59 | miřda |  Moob Deep
Mobb hluboce-fotka
Mobb hluboce začal ve věku 17 jak vzdělaný juveniles vyjadřovat životy
kazil se ghettem. Životy, které oni vedou zahrnuje bolest a zlost za denní rutinou normálních dospívajících dětí. Když oni jsou nucení bydlet v projektech bytové výstavby a zlepšují se k podvodníkům ulice, kdo nadělají peníze a získají pozornost. Oni se bouří oklepáváním, příčina oni mají nadání a oni vědí to oni wont být uzamknut up.They propouštěcí Juvenile peklo v roce 1993 a oni recieve instanst pozornost od producentů, DJ je a, záznam označí koho vidí oni talent a chtít kus. Velký profesorský remix a DJ první stopy jsou důkaz těchto occurences. Po bytí podepsaném k záznamům Louda v roce 1994 oni recoreded a připravovali se pro vydání jejich sophomore album neslavný Lp. Toto byl recieved s velkou chválou od kritiků a kupci podobný.

To se rozšířilo z ghetta k ' burbs s kultem po baised na dvouhře jako" se třásl Ones pt.II", "přežití nejvhodnější", a "teplota stoupá." který posílil jejich talent statis moudrá a posílená ulice credibal rýmy. S 96 ' vydání Hell na Zemi, důkaz starší, moudřejší, více sklopil odkazy, produkoval

Methodman životopis

11. května 2007 v 15:58 | miřda |  Method Man
Muž metody-fotka
SPORTING ústa plná zlatých zubů a arzenálu památných poezií, muž metody je jeden z nejvíce charismatických čísel v hovořit dnes. Také známý jako Meth, Tical, Johnny Blaze, Hott Nikkels, MZA, a železná plíce, poutavý MC hrál na dvouhře hitu a albech jako zakládající člen boku-poskok supergroup Wua-Tang klan, sólově, s partnerem proudu-v-rýmovat Redmana, a jako klepátko hosta na nesčíslných projektech.

Muž metody vyrostl jako Clifford Smith, mládí, které bylo pendlovalo mezi otcem delikventa v Long ostrově a matkou na Staten ostrově, New York. Ve skutečnosti, Staten ostrov - později přejmenoval "Shaolin" klanem - byl kde on se setkal s muži, kteří by nakonec se stáli Wu-Tang klan. Smith vyrostl v projektech Parka Hilla s jeho matkou a dvěma sestrami, jeden mladší, jeden starší. U různých časů on prohlašoval, že má vypadl ze střední školy v devátý a jedenácté stupně, a prodával a experimentoval s drogami. "realita plácla mě ve tváři brzy. To je proč já nerad mluvím o mém dětství," Meth prozradil to přivalit kámen pozdní 1998. On pak dodal, "já vždy nechci někoho k pocitu zarmoucenému kvůli mně, protože cesty já jsem přišel. Je jich tam hodně lidí, kteří mají to peklo losa horší než já."

Během ten let, Smith hovořil a potloukal se s Robertem Diggsem (Prince Rakeem, aka RZA) a jeho bratranci Gary Grice (genialita/GZA), a Russell Jones (Ol ' špinavý Bastard). Roky pozdnější, po Princeovi Rakeem a genialita utrpěla porážky v nahrávacím průmyslu v brzy ' 90s, dva sbíral Meth, Ol ' špinavý Bastard, a přistěhovalci Ghostface Killah, Inspectah paluba, U-bůh, a Raekwon tvořit Clan. Osm shromažďoval jejich zdroje a nahrával jeden, "chránit Ya krk/po smíchu," na Wuovi-Tang záznamy v roce 1992. To prodávalo 15,000 kopií, vedení k jedinečné dohodě se záznamy Louda pak fledgling viní známku za RCA. Popiska podepsala skupinu, zatímco dovolí jeho členům podepsat oddělené sólové obchody. "my máme příliš talent," Meth později poznamenal. "vy nemůžete podepsat celek Clan a jen dávat je $300,000. To je hodnota jeden bratr pravý tam."

Hlasitý pak potlačovaný první jeden a sčítal Meth je "muž metody" jak B-strana. V prosinci 1993, Wu-Tang klan povolený jejich plně dlouhý, zadat 36 komor. Nyní-album klasiky plodilo několik dvouhry hitu, včetně "chránit Ya krk," "Wu-Tang klan nemá Nuthin k F -- - Wit/může to být celé tak jednoduché" a "C.R.E.A.M. / Da tajemství Chessboxin '," který našel Meth zpívat památný chór "hotovost ovládá všechno kolem mě / C.R.E.A.M. dostat peníze / dolarovou dolarovou bankovku y'all!"

Přes kurs 1994, vstoupit 36 komor pokračovalo prodávat miliónu kopie. Pak, nicméně, muž metody vydal jeho první album, Tical. Přes jeho tmavý, umazaný zvuk, Tical zadal Billboard diagramy u ne. 4 a nakonec získal platinový stav. Tři nezadaní byli propuštěni z toho, "přinést bolest (který inspiroval Chrise Rocka HBO specialita)," "pustit Yo ' Delf" a "vy jsou všichni já potřebuji si vystačit/já budu tam." třetí jeden, remix verze alba představovat Meth a Marie J. Blige, se stal bouračkou přechodu v roce 1995, mapovat u ne. 3 a těžit pocty z nových York časů jak "píseň léta."

Díky jeho štěrkovitému hlasu, krajní-zchladit persona a schopnost metafory-obtěžkané rýmy, muž metody rychle se stal jedním nejpopulárnější MCs střední - ' 90s. On se objevil na množství stop ostatními umělci, včetně těch notoricky známý B.I.G. ("co"), Shaquille O'Neal ("žádný hák"), a Boyz II muži ("Vibin '"). V srpnu 1995, on se spojil s partnerským Def džemovým umělcem Redman pro "jak vysoký," hit překvapení, který promáčkl Billboard vrchol 20.

Během 1995 a ' 96, Meth pokračoval se objevit na sólových úsilích Clan členy Ol ' špinavý Bastard, Raekwon ("zmrzlina"), genialita/GZA ("Shadowboxin '"), a Ghostface Killah. Na Raekwon albu, jediný postavený 4 kubánský Linx … on přijal jméno "Johnny Blaze," pojetí, které se stalo catchphrase, titul časopisu (požár), a vyrovnat linku oděvu, hodně k jeho zlosti. "já jsem odstartoval to a šílené hlavy používají to a payin ' pocta," klepátko později si stěžovalo.

Všichni této aktivity, spojený s Wu-Tang klan je vlastní mezinárodní sláva, vedl k nahuštěným, nerealistickým očekáváním u klanu je druhé album, Wu-Tang navždy. Ačkoli víc než 600,000 kopií dvojitý-CD byl skoupen v jeho prvním týdnu osamocený, jeho abstraktní, filozofická témata byla se setkával se smíšenou odezvou. Muž metody, pro jednoho, cítil se jako 1997 úsilí byl dopředu jeho času. "[lidi] nerozuměli čemu já jsem mluvil o," on poznamenal. Přesto, Wu-Tang navždy šel trojnásobný-platina a si vydělal Grammy kandidaturu na klan.

Následovat jeho vydání, skupina pokoušela se se pustit do cesty se Rage proti stroji a Atari dospívající vzpouře. Ale po několika zmeškaných schůzkách, naplánovat konflikty a údajnou hádku s Loud a R zástupce, skupina opustila vyprodanou cestu, lákavá spekulace ohledně skupiny je chování v tisku a mezi jeho fanoušky. Ačkoli muž metody později vysvětlil to k časopisu Trace že podporovatelé byli "stát naproti na cheddar," debacle naznačil začátek poklesu v popularitě klanu.

Muž metody má hvězdu, nicméně, pokračoval se zvednout, jak on udělal pokusné kroky do hraní s malými rolemi v 187, velká bílá bombastická reklama, Copland, a břicho. On také pokračoval hostovat na jiných projektech, včetně LL se ochladit J "4, 3, 2, 1," Redman je "Whateva muž," a Jayo těžký zločin je "Whatcha Gonna dělá." v listopadu 1998, Meth konečně pustil pokračování Tical, Tical 2000: Soudný den, který debutoval u ne. 2 a ihned šel platina.

V roce 1999, muž metody parlayed jeho rostoucí přátelství s Redmanem do vzhledu kloubu na Jaye-Z Hard zaklepe na cestu života, který vytvořil kasovní rekordy a grossed $18 milión. Během cesty, dva napsal duetu LP, Amerika je nejvíce oslabena ("já jsem jeden z těch ' 70s děti," Meth jednou říkal High časy), později změnil se na více spotřebitele-přátelský titul Blackout. To bylo propuštěno se hodně fanfárou v pozdním září, debutovat u ne. 3 na grafech vývěsní tabule s působivý nejprve-prodeje týdnu přes 254,000. Ironicky, Garth Brooks bested Meth oba časy - superstar země je dvojitý živě držel Tical 2000 od ne. 1 bod, zatímco jeho Garth Brooks v … život Chrise Gainese, pustil stejný týden jako Blackout, přišel u ne. 2.

Meth pokračuje požehnat záznamům ostatních umělců, včetně Limp Bizkit ("zavřený F -- - Nahoru") a EPMD ("symfonie 2000"). On současně se objeví na 1999 verzi cesty rodinných hodnot, a, samozřejmě, ještě reprezentuje Wua-Tang k nejplnější; on je připravený se objevit v komické knize, devět kruhů Wua-třeskot před koncem roku.

Mase životopis

11. května 2007 v 15:56 | miřda |  Mase
http://images.starpulse.com/AMGPhotos/pic200/drp500/p573/p57392bsso9.jpg
Jméno:Mase Paul Justin
Bydliště: Atlanta,USA
Povolání:Raper ve stylu Hip-Hop
Rodina: Milující manželka a dcera jménem Natalia
životopis:
Mase tvz. bůh atlanty měl velmi snadný život o proti ostatním raperům.Jeho rodina zůstala až do smrti spolu.Mase vyrůstal v bohaté čtvrti jménem §Holendor§ a není tedy divu že své rapování dostal natrh velmi rychle protože i když si to málo lidí kolem něj připouští PODPLATIL vydavatele který mu zajistil slávu...Není tedy divu že jeho první deska tvz."My Live" se začala prodávat roku 1981 a prodalo se 11 000 kopií(to Mu Bylo Teprve 16)To jak už sami asi výte nebyl moc velký úspěch...Ale Potom se dal do styku s D12 a vytvořil s nimi desku "Edgerot"které se prodalo kolem 200 000 výtisků.To Zajistilo Maseovi slávu a Hned po desce edgerot se dal na solovou dráhu..
Sepsal:Miroslav Dvořák(Miřda)

Ludacris životopis

11. května 2007 v 15:55 | miřda |  Ludacris
Ludacris-fotka
Tento úspěšný americký MC, představitel Dirty South rapu a herec se narodil 11. září 1977 jako Christopher Brian Bridges v Champagne/ Illinois. Jeho rodiče ho brali na všechny večírky a party na koleji sebou. Už tehdy byl rád středem pozornosti a předváděl své taneční umění před ostatními. Rodiče měli k hudbě velmi pozitivní vztah a Luda k tomu sám řekl: "Každý den mě probouzela hudba, kterou poslouchali rodiče. Vyrůstal jsem na Jamesovi Brownovi, Run D.M.C. a Fat Boys. První rhyme jsem napsal když mi bylo 9 let." Mezi jeho vzory tehdy patřili Frankie Beverly, Maze nebo Cameo. Ve 12 letech se stal členem hip - hopového uskupení Loudmouth Hooligans z Chicaga a následně se rodina přestěhovala do Atlanty. V té době si také vymyslel umělecké jméno Ludacris: "Jmenuji se Chris a ludicrous znamená šílený, vtipný. Tak jsme to skombinoval. Popisuje to moji hudbu i mou osobnost."Během svých studií na College Park's Banneker High School se utkával se svými spolužáky ve školní jídelně v rapu. Když studoval na Georgia State University začal se účastnit nejrůznějších konkurzů a vystupoval v klubech. Získal práci na hip-hopovém rádiu HOT 97.5, kde pracoval jako DJ pod přezdívkou Chris Luva Luva a vystupováním na reklamních akcích rádia se v Atlantě slušně proslavil. Ludova kariéra začala účinkováním na albu úspěšného producenta Timbalanda. Kromě toho spolupracoval také s Dallasem Austinem a Jermainem Duprim.
V roce 1999 se Ludovi podařilo z peněz vydělaných prací v rádiu vydat na vlastním labelu Disturbing Tha Peace Entertainment album Incognegro. Na albu se podíleli producenti z Atlanty Shondrae a Organized Noize. Album se stalo regionálním hitem a za tři měsíce se prodalo přes 30.000 ks. Nejúspěšnějším songem na albu se stala píseň What's Your Fantasy, která dosáhla 500 otáček v rádiu za týden. Takový úspěch nenechal chladným ani prezidenta Def Jam South rappera- veterána Scarface, který Ludacrise oslovil. Zanedlouho Luda podepsal a stal se prvním úlovkem Scarface pro label Def Jam South.
Prvním albem, které zde Luda vydal bylo Back For The First time v říjnu 2000. Použity zde byly některé songy z Incognegra, ale nechybělo ani několik nových. Na Albu se objevili producenti Jermaine Dupri, Timbaland, Organized Noize nebo Neptunes. Album dosáhlo v USA již v prosinci platiny. Mezi nejznámější songy z Back For The First Time patří Southern Hospitality, remix Phat Rabbit a Stick'Em Up. Obrovského úspěchu dosáhla píseň What's Your Fantasy. Tento duet o sexuálních fantaziích z mužského a ženského pohledu byl vybrán také jako první singl. Některá rádia váhala, jestli mají tenhle provokativní song vůbec pouštět. I přesto se singl stal velmi úspěšným a později vznikl snad ještě provokativnější remix s Foxy Brown a Trinou. Ludacris se po úspěchu svého alba vydal na společné turné s Outkast a kromě toho spolupracoval s Missy Elliott na hitu One Minute Man a Jermaine Dupriho doplnil v songu Welcome To Atlanta.
V prosinci 2001 se na trh dostává další Ludovo album Word Of Mouf, za toto album je nominován ve dvou kategoriích na cenu Grammy.Word Of Mouf se dostane na 3. místo v Billboard Album chart v USA. Mezi největší hity, které album přineslo patří: Area Codes (feat. Nate Dogg), Rollout (My Business), Saturday Night (Oooh oooh) nebo Move Bitch. Kromě hudby láká Ludacrise také svět filmu takže se objevuje ve filmu The Wash (Myčka).
V následujícím roce Luda spolu se svou crew Disturbing Tha Peace vydávají album Golden Grain. Na jaře už je album Word Of Mouth 2 krát platinové a Back For The First Time dokonce 3 krát platinové. V létě Ludacris absolvuje Anger Management Tour spolu s Eminemem, Xzibitem a Papa Roach. Díky svému úspěchu dostane nabídku účinkovat v reklamě na Pepsi. To se, ale nelíbí konzervativnímu moderátorovi Billovi O'Reillymu z Fox News Channel. Rozjede proti Ludovi očerňující kampaň a kritizuje limonádový gigant za spolupráci s ním. Podle O'Reillyho je Ludacris Gangsta rapper, který propaguje násilí, drogy, ponižování žen a mluví sprostě. Pepsi následně na to kampaň s Ludou zrušila. Ironické je, že za nedlouho Pepsi oznámila, že kampaň převezme Ozzy Osbourne s rodinou, kteří slovy F..k nebo S..t rozhodně nijak nešetří a O'Reilly byl dokonce později obviněn svou kolegyní ze sexuálního obtěžování. Podivné jsou i některé jeho názory na ženy. Hip-hopová scéna a obzvlášť Afro-Americká komunita za tím vidí silný rasistický podtext. Po nátlaku Ludových fanoušků, kteří hrozili bojkotem se Pepsi rozhodla věnovat finanční příspěvek Ludacrisově charitativní organizaci Ludacris Foundation. Ludacris k tomu řekl: "Myslím si, že O'Reilly je rasista a pokrytec. Podle lidí z Pepsi jsem asi horší než Osbourneovi a to je fakt šílený." Negativní dopad na Ludovu kariéru tyto události ale neměli a tak v ještě téhož roku se stává i album Word Of Mouf 3 krát platinovým.
V roce 2003 se Ludacris vrací na filmové plátno ve filmu 2Fast 2Furious, kde si zahrál pořadatele pouličních závodů. Zároveň se podílel i na soundtracku k filmu. V říjnu vychází Ludovi další album Chicken And Beer, které se za první dva týdny v USA prodalo 429.000ks a v listopadu je již platinové. Název alba vybral Luda proto, že prý podle svých slov jí kuře minimálně 2 krát denně a alkoholickým nápojům je velmi nakloněn. Na albu Chicken And Beer se objevují songy Stand Up, Diamond In The Back, P.Poppin, Teamwork, Splash Watterfalls nebo Blow It Out.
Rok 2004 Ludacris zahájil spoluprácí s Usherem a Lil Jonem na singlu Yeah, následovalo turné s Chingym a účast na soundtracku k filmu Shark Tale (Příběh žraloka). Album Chicken And Beer se stalo 2 krát platinovým. Ludacris se objevil na Ciařině LP Goodies v písni Oh. V prosinci Ludacris vydává u Def Jam South v pořadí již čtvrté album pod názvem The Red Light District. Nabízí se otázka proč někdo pojmenuje svoje album po nechvalně známém centru drog a sexu v Amsterdamu. Luda k tomu říká: "Myslím, že by umělec měl lidem s každým novým albem přinést něco nového, něco, co o něm ještě nevěděli. Je mi jasné, že první na co lidé myslí když to slyší je Red Light District v Holandsku, ale já jsem to použil jako celkový přístup. Člověk se od všeho oprostí a může si dělat to co chce. Jsem na tomhle albu osobnější než kdy před tím. Mluvím o všem, o pocitech, penězích a mém životě." Neznámější songy z alba jsou Get Back, Number One Spot nebo Pimpin' All Over The Word (feat. Bobby Valentino).
Na začátku roku 2005 se album The Red Light District stává platinovým, Ludacris získává Grammy v kategorii Best Rap/Sung Collaboration za Yeah s Usherem a Lil Jonem a zahrál si v dramatu Crash, spolu se Sandrou Bullock, Mattem Dillonem nebo Terrencem Howardem. V srpnu Ludovo video Number One Spot vyhrálo v kategorii Best Rap Video na MTV Video Music Award. Album Red Light District se stává 2 krát platinovým. Ludacris dostává také cenu v kategorii Coolest Collabo na Third Annual Vibe Awards. Vydává DVD The Red Light District, které obsahuje materiál natočený v Amsterdamu, rozhovory, vystoupení, videoklipy ale také Ludovy návštěvy nočních klubů a weed coffees. Dalším filmem, v kterém je Ludacris k vidění je Hustle and Flow, zahrál si zde rappera jménem Skiny Black. Dokonce propůjčil svůj hlas jedné z postav v animovaném filmu Lil'Pimp. Koncem roku vychází v pořadí druhé album Ludacrisově crew Disturbing Tha Peace pod názvem: Ludacris Presents Disturbing Tha Peace. Prvním singlem je píseň Georgia, která vznikla volně podle originálu Raye Charlese Georgia On My Mind a kromě Ludacrise a několika členů DTP se na ní podílí i Jamie Foxx.

Lloyd banks životopis

11. května 2007 v 15:53 | miřda |  Lloyd Banks
Lloyd Banks-fotka
Lloyd Banks vlastním jménem Christopher Lloyd se narodil 30. Dubna1982 ve městě New Carrolloton. Mladý Lloyd vyrůstal jako nemanželské dítě, jelikož jeho rodiče se nikdy nevzali, jeho rodiče jsou původem odlišní, protože jeho otec je černoch a matka pochází z Puerto Rica. V jejich rodině to bylo tak, že když byl s matčinou rodinou byl jakási černá ovce a nikdo si oněm nemyslel, že by mohl být něčím víc, zkrátka, že by něco mohl dokázat. Zato v otcově rodině byl ten Nej, nikdo na něj nešetřil slovy chvály, pro tátovu rodinu byl prostě andílek. Otec pracující jako taxikář se přesto o syna moc nestaral a většinu jeho volného času trávil po barech, a tak za vše co umí a jak je vychován vděčí své matce. Když mu bylo šest let, přestěhoval se s rodinou do čtvrti Jamaica Queens v New Yorku. V této drsné čtvrti začíná Lloyd balancovat na tenké linii na pomezí zákona. Zachází to až tak daleko, že si na vlastní kůži zkusí vyklouznout přímo z hrobníkovi lopaty. Zdá se, že vše bylo silnější než školní povinnosti a tak ještě jako puberťák těsně před svými šestnáctými narozeninami je ze školy vyhozen.
A v tomto období jeho života se začíná věnovat hudbě i jinak než jen jejím poslechem. Úspěšně se oddal mixování a i přes své pouliční úspěchy se rozhodl nechat si své skladby pro sebe a nic nevydávat. A to už pod svým pseudonymem Lloyd Banks, který zdědil po svém dedečkovi. V roce 2001 se jeho kariéra začíná rýsovat, to když na soutěži pořádané 50 Centem a Tonym Yayem tyto dva rapery dvacetiletý Banks nadchne natolik, že ho dokonce vezmou pod svá křídla do tehdy ještě nám neznámé rodiny jménem G-Unit.
Píše se rok 2002, který byl pro neznámého rapujícího mladíka velice úspěšný, a to když se objevuje spolu s Tonym Yayem na dvou mixtapech 50 Centa. První z nich nese jméno 50 Cent Is The Future a druhý No Mercy No Fear. O úspěších těchto soundtracků i samotných členů G-Unit svědčí fakt, že zaujali takové hvězdy v oboru jako jsou Dr. Dre a Eminem a ti si je hned uschovali pod svá ochranná křídla. V tomto roce se Lloyd taktéž i Yayo ještě objevuje v klipu 50 Centa na singl pro eminemovu biografii 8 Mile. Hit se jmenuje Wanksta.
V roce 2003 stále pokračuje nárůst Banksovi popularity, to když se objevuje v klipech In Da Club a 21 Questions. Jako člen G-Unit se také s ostatními velikány té doby učastní mega turné Anger Managment Tour. V tomto roce také guru G-Unit 50 Cent útočí na televizních stanicích s remixem singlu P.I.M.P. Tam si po boku jak už Fiftyho, Snoopa a nového člena G-Unit Younga Bucka zaslouží odrapovat sloku. Kvůli obrovskému zájmu vydává nové seskupení G-Unit své album Beg For Mercy ještě tento rok konkrétně v polovině listopadu. Z alba jsou vybrány tři singly a to Stunt 101, I Wanna Get To Knot You a poslední Poppin Them Thangs. S vydáním tohoto alba stoupá Banksovka hvězda stále výš a výš.
Nyní je ten správný čas. Čas na své profesionální album. Ale to už se píše rok 2004 a tak teda začínají práce na desce s názvem Hunger For More. Lloyd Banks vsadil na styl podobný tomu, kterým se proslavil 50 Cent styl skvělého alba Get Rich Or Die Tryin'. Na albu si spolu s Banksem můžete poslechnout také Snoop Dogga, Ludacrise, dalšího psa tentokrát Nate Dogga a samozřejmě zde uslyšíte i hlasy jejichž majiteli jsou členové G-Unit. Album vychází v létě 29. června. A spolu s hitem On Fire se drží na předním příčkách hitparád a je po něm opravdu hlad. I přes vysokou prodejnost je Lloyd Banks s tímto albem nespokojen.
Nyní se už blížíme k závěru této biografie postoupili jsme totiž do roku 2005. V tomto roce vydává Lloyd jen pár svých songů a spíše se věnuje ostatním členům. Objevuje se ve všech klipech vydaných pod hlavičkou G-Unit ať už více, či méně. Také spolupracuje na singlu Twist It pro jedinou ženu v G-Unit Olivii. Tento song se objevuje na jejím sólo albu. Mimoto pracuje na písních k 50 Centovu filmu Get Rich Or Die Tryin'. V letních a podzimních měsících se vydává na cestách po Spojených státech a Evropě pod záštitou dalšího ročníku turné Anger Managment. S tímto turné je také spojena událost, kdy se Lloyd opět ocitl ve vězení, to když jel společně s Buckem a dalšími v pondělí 8. srpna po newyorské 41. ulici na červenou a poté co je policie zastavila v dodávce našla několik nelegálně držených střelných zbraní. Lloyd Banks a Young Buck kvůli tomuto incidentu téměř nestihli manhattanský koncert v Madison Square Garden, který se konal na druhý den v podvečer. Neprůstřelný Fifty také Lloyda nasadil do své počítačové hry Bulettproof. A to je ze života newyorského rappera prozatím vše.
V příštím roce se ještě můžeme těšit na další album jak celé G-Unit, tak i samotného Bankse.

Llcool J životopis

11. května 2007 v 15:51 | miřda |  LL Cool J
L.L. se ochladit J-fotka
James Todd Smith
Narozen: 14. ledna 1968, Bayshore, dlouhý ostrov, NY
LL Cool J je herec, hudebník a literární autor. Během své kariéry získal dvě Grammy a ocenění NAACP Image Award. Smith je prvním rapovým hudebníkem, kterému se podařilo vydat šest po sobě následujících desek, z nichž se každá stala multiplatinovou, a zároveň nahrát 6 zlatých singlů.

V roce 2003 vydal své desáté album Ten. Smith si zatím naposledy zahrál v romantické komedii Garyho Hardwicka Deliver Us from Eva, ke které také složil hudební doprovod. Hrál také v nadcházejícím filmu Rennyho Harlina Mindhunters, ve kterém se objeví s Valem Kilmerem a Christianem Slaterem. Zahrál si také ve filmu Útok z hlubin, ke kterému složil dvě písně.

Soundtrack k filmu spoluprodukovala jeho společnost Rock the Bells. K jeho dalším filmům patří Vítězové a poražení, Rollerball, Kingdom Come, Právo silnějšího, Halloween: H20 a Hračky. Hrál také v sitcomu In the House. V roce 1997 vydal svou autobiografii I Make My Own Rules a nedávno vyšla jeho první knížka pro děti And the Winner Is…

lil wayne životopis

11. května 2007 v 15:49 | miřda |  Lil Wayne


Lil ' Wayne-fotka
Dwayne Michael Carter (Lil' Wayne) se narodil 27. září 1982 v New Orleansu. Jako velmi mladý se stal nováčkem na nahrávací společnosti Cash Money, kterou vlastní rapper Baby, známý též jako Birdman.
Waynova matka byla velmi nespokojená, když ho viděla oblečeného do gangsterského oblečení, a snažila se mu jeho plány překazit. Nespokojený Wayne utekl z domova a vzal si s sebou pistoli svého nevlastního otce. Když si s ní pak pohrával, nešťastnou náhodou se postřelil a byl odvezen do nemocnice. Tam řekl, že pistole patřila jeho nevlastnímu otci. Ten byl zatčen a poslán do vězení za ilegální držení střelné zbraně. Krátce po propuštění byl postřelen a zraněním podlehl, pročež má Lil' Wayne na ruce vytetováno "In Memory of Rabbit: Its up to me"(Na památku Králíčkovi: Je to na mě).
Šestnáctiletý Wayne vydal v roce 1999 své debutové sólové album Tha Block Is Hot. Produkci na desce zajistil dvorní producent Cash Money Records - DJ Mannie Fresh. Album je dnes již dvojitě platinové a objevila se na něm skvělá titulní skladba Tha Block Is Hot.
V roce 2000 vyústila další Lil' Waynova práce v album Lights Out. Na něm se objevilo 19 skladeb, opět plně pod taktovkou Mannie Freshe. Za Lights Out získal Wayne nakonec platinovou desku.
Své třetí album vydal Lil' Wayne v roce 2002 a pojmenoval jej 500 Degreez, čímž z něj udělal jakoby pokračování desky 400 Degreez od kolegy Juvenile z Cash Money Records. Na labu se objevil vynikající party-hit Way Of Life, který využívá sample ze skladby Paid In Full od Eric B. & Rakim.
V červnu roku 2004 vyšlo další album, které nese název The Carter (odkaz na jeho příjmení). Tímto, kritiky velmi vřele přijatým albem se z Lil' Wayna stala hvězda i mimo jeho domov na jihu USA a získal za něj další platinovou desku. Na albu se objevil mj. i drsný hit Go DJ.
Koncem roku 2005 vypustil Lil' Wayne své zatím poslední album, které pojmenoval The Carter II. To se vyšplhalo v americké hitparádě Billboard Hot 100 na druhé místo a nechybí na něm našlapaná party skladba Fireman. Album je dalším platinovým "zářezem" ve Waynově kariéře.
Pokud de o mě,tak já powažuju Lil Wayna za oprawdowýho umělce.Pro mě člowěk,kterej je umělec dokáže wsechnno.Wayne to umí.Dokáže rozhejbat,dokáže podpořit w we smutných chwílích,dokáže překwapit a nadchnout.A ještě k tomu je fag překrásnej:)Checkujte jeho songy.Stojej za to.Určitě si nakou oblíbíte a abych wěřila,že ste ho checkowali,tak se jukněte na můj nejoblíbenější song od něj hned tady.Nese názew Fireman a je zhruba půl roku starej.:)

lil jon životopis

11. května 2007 v 15:47 | miřda |  Lil Jon
Lil ' Jon a zesilovač; Eastside Boyz-fotka
Jonathan Smith spíše známý jako Lil'Jon je americký rapper, producent a průkopník hudebního stylu CRUNK (směs jižanského hip hopu a bass muziky). Narodil se v Atlantě, ve státě Georgia v roce 1970. Je absolventem Douglasské střední školy v Atlantě, pracoval jako DJ. Založil vlastní crew: LIL'Jon & East Side Boyz.
Lil Jona objevil Jermaine Dupri a nabídl mu spolupráci s labelem So So Def kde pracoval jako A&R (artist and repertoire). Zpočátku se objevoval v rádiu V103 a dělal remixy pro Ushera, Too Short, Xscape a Total. Pod So So Def Records byl mezi lety 1993 a 2000.
V roce 1996 začal spolupracovat s Lil' Bo a Big Samem, dohromady tvoří již zmíněnou crew East Side Boyz (dále jen ESB). S ESB společně vydali alba Get Crunk a Who U Wit, obsahující stejnojmennou skladbu Who U Wit, která se stala jakousi "hymnou atlantských klubů" a během roku se chytla ve všech jižanských klubech. DJ Smurf řekl: "Vše co řekneš nebo uslyšíš o Crunku má co dočinění s Lil Jonem."
Who U Wit značně ovlivnil cestu kudy se Crunk dál ubíral. ESB se vrátili s albem Put YourHood Up v roce 2001. Toto album vyvolalo bouřlivou diskusi kvůli svému obalu. Jeden z největších hitů z Put Your Hood Up "Bia Bia" (feat. Ludacris, Too Short, Chyna Whyte) se stal největším hitem všech amerických klubů a jednou z 20 nejstahovanějších MP3.
V roce 2002 Lil Jon a ESB vydali své průlomové album King Of Crunk, které se stalo jedním z nejprodávanějších toho roku. Pilotní singl "I Dont Give a Fuck" (feat. Mystakal & Krayzie Bone) opět vnikl do všech klubů po cele Americe a sklidil velký úspěch. Pak následoval další singl a to Get Low, který je i v soundtracku ke hře Need For Speed-Underground. V roce 2003 vyšlo CD&DVD "part II" které obsahovalo remix "Get low" ( feat. Busta Rhymes, Ying Yang Twins & Elefant Man). Lil Jon se mimo jiné objevil ve snad nejznámějším tracku od Ying Yang Twins - Salt Shaker.
V tom samém roce požádal o spolupráci Lil Jona R&B zpěvák Usher. Z této spolupráce vznikl nejhranější hit, který obsazoval nejvyšší příčky světových hitparád několik týdnů: Usher feat. Lil Jon & Ludacris - "Yeah!". Tento sing použil známý americky bavič Dave Chapelle ve své show ( Chapelle's show) kde ukazuje momenty z Lil Jonova života (Moment of Lil Jon's Life). Lil Jon je známý tím, že k vyjádření mu stačí tři slova: OKEY!!!! WHAT?!?!YEAH!! A toho se chytil právě Dave Chapelle.
V roce 2004 Lil Jon produkoval další 2 hity roku. Jedním z nich je "Goodies" (feat. Petey Pablo) od mladé nastupující R&B zpěvačky Ciary, která je spíše brána jako "princess of a crunk". Druhý hit, na kterém se v tomto roce Lil Jon podílel, byl "Freek A Leek" od rappera Petey Pablo.
Pak následovalo další album - Crunk Juice. Na tomto albu se podíleli známí rappeři a producenti jako např.: Lil Jonův chráněnec Lil Scrappy a Hagon, velký producent Rick Rubin, Ice T, Ice Cube, Timbaland, Ludacris a další. Dvoj CD Crunk Juice obsahuje remix hitu od Daddy Yankees- Gasonlina, parodie na Chapelle's show a Chris Rocka.
Lil Jon v tomto roce také spolupracoval se skupinou KORN na tracku "Twisted transistor". Ve videu k tomuto songu nahradili členy této nu-metalové formace rappeři Snoop Dogg, Xzibit, David Banner a Lil Jon.
V červnu 2005 Ashton Kutcher napálil Lil Jona když nastupovat do letadla mířícího do Las Vegas. Kutcher nastražil do letadla herce, aby oznámil Lil Jonovi, že letadlo ve kterém se právě nacházejí letí do Ekvádoru. Lil Jon se zhrozil a zmatkoval. Po chvíli mu prozradili, že byl napálen Kutcherem. Později v jedné show Lil Jon vtipkoval: "Nemůžete si střílet z krále Crunku!!"
Lil Jon se objevil také ve videohře Tony Hawk's American Westeland.
V únoru 2006 oznámil, že už jednou pro vždy musí vyřešit spory uvnitř TVT. Lil Jon se chystá vrátit do "práce". Práce- tím myslí práci na svém prvním sólovém albu Crunk Rock, které by mělo vyjit ještě v roce 2006.
Lil Jon je ženatý od 29.11.2004. Malý obřad se konal v Puerto Ricu. Mezi hosty byli např.: Snoop Dogg nebo Usher. Celkem se sešlo kolem 80 lid

Lil Flip životopis

11. května 2007 v 15:45 | miřda |  Lil Flip
Lil' Flip se narodil ve městě Wesley Weston. Už jako malý kluk měl dobré cítění pro jazyk a rytmus. Všechny udivoval svým freestylem. Hodně se zajímal o mix tape DJ Screw a nakonec se připojil k Screwes Up Click. Texacký rodák si získal okamžítě respect v rapu v celém Dirty South. Po natočení mixtapeu si získal pseudonym "Freestyle King". Na začátku byl známý jen v regionálních sférách, ale po té co se vydal se svým teamem na turné Duana "Humpty Hump" Hobbs, rozhodnul se založit v roce 1998 skupinu Hustlaz Stackin'Endz. Toto mu pomohlo v roce 2000 rozjet svůj vlastni projekt The Leprechaun (prodáno 100 000 kopií). Největší zásluhou byl singl "I can Do Dat". Jeho spokojenost s debutovým albem a předčasná smrt DJ Screwa v něm nastartovala velkou odhodlanost a jeho mixovací schopnosti se výrazně zlepšovali. Flip vydal bezmála 10 mix tapů, kterých se prodalo něco kolem 30 000.

Lil' Flip se připojil ke Columbia records

Flipova pozornost směřovala k větším labelům. Nakonec se rozhodnul pro Columbia records, která mu nabídla velkou prodejnost a velkou část na zisku. To mu nebránilo začít cestovat a prosazovat se v dalších městech jako je Chicago a Detroit, ale měsíc předtím než mělo vyjít jeho první album pod záštitou Columbia records byl postřelen do boku během Houston drive-by.

Lil' Flip vydává Undaground legend

Byl to téměř zázrak Flip přežil a byl propuštěn z nemocnice další den po vydání. To bylo dobré protože se stal platinovým Texackým raperem. Undaground legend bylo jeho druhým sólovým albem. Toto album se dostalo na příčky Billboard's Top 200. V žebříčku hip hop/R&B na příčku 4 díky singlu "The Way We Ball". Flip měl jméno mezi rapery. Jeho další peckou byla píseň "Like A Pimp" na které se podílel David Banner's.

20.března 2004 Flip vydává své třetí album "U gotta feel me" na kterém se podíleli hvězdy jako Ludacris a Cam'ron. Mezi největší pecky na tomto albu patří píseňě: "Game over", "Bring Da Pain" a "Sunshine" na této písni si střihla hostovačku zpěvačka Lea. V srpnu je jeho album platinové. Velkou pomoc tomu udělalo umístění jeho písně "What's my name" do hry NFL Street od firmy EA Sports. Další pecka "I'm greatest player" zaznívá ve hře NBA Live 2004 na PS2.

V dnešní době se upsal novému labelu Clover G records. Opravdu se těším na jeho novej počin, kterej se má jmenovat "I need mine" a měl by vyjít v nejbližší době.