Květen 2007

Juvenile wallpapers

11. května 2007 v 19:31 | miřda |  Juvenile
juvenile realty check 02juvenile realty check 01juvenile realty check 03

Juvenile klipy

11. května 2007 v 19:29 | miřda |  Juvenile
Bling Bling
Back Thats Ass
Ha

Juvenile obrázky

11. května 2007 v 19:25 | miřda |  Juvenile
Juvenile-4.jpgJuvenile-3.JPGhttp://images.starpulse.com/AMGPhotos/pic200/drp500/p569/p56925p34jv.jpg
Juvenile-1.JPGhttp://images.starpulse.com/AMGPhotos/pic200/drp200/p229/p229304rhvi.jpg

Jay-Z wallpapers

11. května 2007 v 19:20 | miřda |  Jay-Z
jay z wallpapers 09jay z wallpapers 08Jay Z [3] 1024 x 768Jay Z [4] 1024 x 768jay z wallpapers 10

Jay-Z obrázky

11. května 2007 v 19:18 | miřda |  Jay-Z
Jay-Z-mm01.jpgBeyonce Knowles-CTC-000226.jpgJay-Z-ps01.jpgJay_Z_umvd001.jpgJay_Z_umvd002.jpgJay_Z_umvd003.jpgJay_Z_umvd004.jpgJay_Z_umvd005.jpgJay-Z-CWP-000658.jpgJay-Z-CWP-000519.jpgJay-Z-CWP-000517.jpg
Jay-Z-CTC-000227.jpg

Jay-Z klipy

11. května 2007 v 19:09 | miřda |  Jay-Z
Upgrade You
Lost Idea
Big Pimpin

Jagged wallpapers

11. května 2007 v 19:04 | miřda |  Jagged Edge
jagged edge wallpapers 04jagged edge wallpapers 03jagged edge wallpapers 01jagged edge wallpapers 05

Jagged edge obrázky

11. května 2007 v 19:03 | miřda |  Jagged Edge
cribs 1205 jagged edge

Jagged klipy

11. května 2007 v 19:01 | miřda |  Jagged Edge
Trade It All
Lets Get Marrined
Stunnas
I Realy Wanna Know You
Goodbye

Young Buck životopis

11. května 2007 v 16:33 | miřda |  Young Buck
Young Buck-photo.
Člen G-Unit Young Buck se narodil 15.3.1981 jako David Darnell Brown, na jihu USA ve městě Nashville. Jeho dětství a dospívání je protkáno jak rappováním, tak i drapováním drog, členstvím v gangu a mnoha dalšími činnostmi, kvůli kterým na sebe nemůže být tak hrdý, jak by být mohl.
Rapová kariéra u něj začala už v raném děství okolo dvanáctého roku a do studia se Buck poprvé dostal když mu bylo patnáct let. Za začátek své kariéry vděčí dirty rapperovy Priestovy, který mu dal mnoho cenných rad do jeho hudebního života. To právě Priest se také zasloužil o jeho pseudonym- Young Buck (tedy Mladý Samec). V roce 1997 přijela do Buckova rodného Nashvillu jedna z největších nahrávacích společností jihu. Neworleanská Cash Money Records a když si všimla mladého Browna, přislíbila mu spolupráci a nabídka to byla velmi lákavá. Tak šestnáctiletý David opustil střední školu a "své" město a vydal se do pro něj neznámé meky jižanského stylu New Orleans. V New Orleans bydlel Buck ještě s dalšími nadějnými umělci upsanými Cash Money v jednom malém bytě. Ale byl mladý a tak chtěl svou příležitost využít.
V tomhle žil Buck čtyři roky až do roku 2001, kdy se rozhodl vrátit se zpět na startovní čáru, zpět do rodného Nashvillu. Až poté, co se vrátil zjistil, že v New Orleans akorát ztrácel čas. V Nashvillu ho nikdo neznal a byl brán jako nováček, ale i jako "nováček" byl o stupínek lepší než všichni okolo a možná i proto mezi těmito začínajícími rappery nebyl vůbec oblíbený. Právě naopak. Nenávist k Buckovi zašla až tak daleko, že se ho pokusili zabít. Jednoho dne časně z rána někdo vykopl jeho domovní dveře a srazil Bucka na zem a namířil na něj zbraň, ten se mu ovšem na poslední chvíli vysmekl a při rvačce, do níž se zapojil i jeho spolubydlící, v níž se snažili odzbrojit nevítaného návštěvníka chytil dvě kulky. Ale pomoc si zavolat nemohl, protože doma měl spousty nelegálních věcí. Tak se do nemocnice dostal až po 45 minutách. To ovšem Younga nabudilo natolik, že se spolčil s D-Tayem se kterým se znal již od dětství a zavřeli se do studia. Výsledek jejich snažení zanedlouho vyšel se jménem "Thuggin´Til The End". Deska ovšem nijak nezaujala, a tak se Buck snažil vysvobodit se ze smlouvy s Cash Money, která byla stále platná. To však nebylo lehké. Ale nakonec se Buckovi povedlo dostat se opět na volnou nohu.
S Cash Money Records neměl kvůli své špatně navržené smlouvě, a také hlavně proto, že se ho snažili využít vůbec vřelé vztahy. Když po delší době opět potkal svého bývalého parťáka Briana "Baby" Williamse, jenž mu nabídl spolupraci, přijal, i když to zahrnovalo opět se upsat Cash Money Records. Nyní už měl Buck něco za sebou, už nebyl jen začínající mladíček, tak dostal smlouvu jaká se sluší a patří. A nyní stál Buck na prahu samotného Juvenilla, pro kterého začal nahrávat. Po čase začal se zmiňovaným jižanským rapperem jezdit po všech koutech států po různých vystoupeních a turné.
A to pro něj bylo osudným. Na jednom z jeho newyorských vystoupení si ho všimla v té době už jen dvojka z G-Unit a jelikož potřebovali parťáka, protože TonyhoYaya zavřeli, obsadili právě Younga Bucka. Přestupem do "správného vlaku" a po následném nahrání alba "Beg For Mercy" vyletěla Buckova kariéra stejnou rychlostí, jako letělo vzhůru celé G-Unit. A to už byla správná doba na další sólové elpíčko. Jeho název snad ani nemusím psát… Ano víte to, jedná se o "Straight Outta Ca$hville", kde se Buck snažil vysvětlit svou životní cestu a s vysvětlením mu pomohly esa jako Dr. Dre, který ji i produkoval, Eminem, T.I., Lil' Flip, David Banner a samozřejmě i jeho nová crew Fifty s Banksem. Album se stalo platinovým.
V G-Unit neměl ovšem jen úspěšné chvilky jako je vydávání alb, vylepšení jeho chrupu a nakupování řetězů. Několikrát se dostal do sporu se zákonem. Jako třeba když se snažil ochránit "kmotra" svého alba Dr. Dreho, který byl napaden na předávání cen magazínu Vibe. Další spor se strážci zákona měl společně se svým homiem Lloydem Banksem během turné Anger Managment, když v New Yorku projížděli křižovatky na červenou. Tehdy se ukázalo, že společně s nimi bylo v autě i několik nelegálně držených zbraní a obvinění bylo na světě. Newyorský koncert ale naštěstí stihli a plány tour se nenarušili. No a aby toho nebylo málo, v jeho dalším sporu jej žaluje Irwing Brown o částku 5600 USD. Irwing Brown je v USA známý šéfkuchař a důvod jejich sporu spočívá v nezaplacení částky za obstarávání jídla a pití během Buckovi narozeninové oslavy.

X-zibbit životopis

11. května 2007 v 16:32 | miřda |  X-Zibit
Xzibit, vlastním jménem Alvin Nathaniel Joiner, se narodil v Detroitu ve státě Michigan. Zde také vyrůstal až do jeho devíti let, kdy mu tragicky zemřela matka. Po tomto incidentu se celá rodina odstěhovala z Michiganu a jejich novým domovem se stalo Nové Mexico. Jeho otec se zde podruhé oženil. Malý Alvin právě zde začíná psát své první rýmy a jeho tvorba je o to originálnější, že skládá bez vlivu rapu, který v té době byl.
V patnácti letech odešel po hádkách s rodinou z domu. Alvin se dostává na ulici a začíná prodávat drogy. Kvůli drogám a také jiným problémům se zákonem, je ve věku své rané dospělosti vyhoštěn ze státu. To Xzibitovi nevadilo, protože jeho snem vždy bylo bydlet v Kalifornii, kde by mohl rozvinout svojí hudební kariéru, a tak se za uspořené peníze z drog stěhuje do Kalifornie.
Mr. X to the Z, jak se také Xzibitovi říká, začíná na začátku roku 1992 spolupracovat s producenty Pen One a Broadway, který ho seznámili později s Tha Alkaholiks. První track, který byl na začátku jeho rozvíjející se kariéry, byl "Freestyle Ghetto". V roce 1995 se objevil X jako host na albu Tha Alkaholiks "Coast II Coast".Po těchto pár uspěšných písních podepsal Xzibit smlouvu u Loud Records a už bylo jen otázkou času, kdy vydá své debutové album. Ten čas nastal zhruba v polovině roku 1996, kdy Xzibit vydal své album "At the Speed of Life". Na albu se objevily skvělé singly, mezi nejlepší určitě patří "Foundation" a "Paparazzi". Na albu se objevili hosté jako J-Ro (Tha Alkaholiks), King Tee a jeho skupina Usual Suspects. O beaty na albu se podělilo více zvučných jmen jako DJ Muggs (Cypress Hill) a E-Swift (Tha Alkaholiks), jenž udělali z Xzibitovo debutu jedno z nejlepších dlouhohrajících alb roku.
Na další album se čekalo dva roky a uzřelo světlo světa v roce 1998. Album neslo název "40 Dayz & 40 Nightz". Ačkoliv byla laťka posledního alba nastavena vysoko tak toto album nezklamalo a dalo by se říct, že minimálně vyrovnalo výkon posledního kousku z roku 1996. Povedený track "What U See Is What U Get" potvrdil fakt, že album bylo poprávu platinové. Na albu si mimojiné střihl hostovačku i Method Man.
Třetí album přišlo znovu po dvou letech odmlky, ale trochu se zpožděním, protože Xzibit hodně pracoval s Dr.Drem na Eminemově desce, kde se všichni tři splečně se Snoop Doggem a Nate Doggem sešli v songu "Bitch Please II". Xzibitovo album se jmenovalo "Restless" a vyšlo v roce 2000. Xzibit změnil producenta, kterým se stal Dr.Dre, ale album plné očekávání trošku zklamalo, protože nedokázalo navázat na předchozí úspěchy dvou alb a to i přes to, že se na albu objevili takové hvězdy jako Dr.Dre, Eminem, Nate Dogg, Snoop Dogg, Eric Sermon a KRS One. Poté Mr.
X to the Z vydal DVD "Restless Xposed", které se setkalo už s velkým ohlasem fanoušků. Dále se Xzibit začal angažovat i do filmu. Objevil se ve snímku "Tha Eastsidaz", a to nebyl poslední počin tohoto muže na filmovém plátně. Objevil se společně s Dr.Drem a Snoop Doggem ve filmu "The Wash" a měl krátkou roli i v Eminemovo filmu "8 Mile".
Znovu po dvou letech, jak už je u Xzibita zvykem, vydává v roce 2002 album "Man vs. Machine". Tentokrát album už vyšlo u Columbia Records a producentské práce se chopil Dr.Dre a dále také Rockwilder, Eminem a DJ Premier. Jako hosté se objevili Xzibitovo staří kámoši Dr.Dre, Eminem, Nate a Snoop Dogg a pratička M.O.P. Jako překvapení bylo, že se na albu neobjevili Tha Alkaholiks.
Xzibit si také splnil svůj dávný sen a založil svůj label pod názvem Golden State Project.
Uplynuli dva roky a znovu Xzibit přichází se svým už pátým albem "Weapons of Mass Destruction", které vychází na konci roku 2004. O album se producentsky postaral tentokrát sám Xzibit. Za zmínku z tohoto alba stojí songy "Hey Now (Mean Muggin)" a "Crazy Ho". Jako hosté se zde objevili Strong Arm Steady a Busta Rhymes. Vše proběhlo znovu pod ochranou Columbia Records.

Wu Tang Clan životopis

11. května 2007 v 16:29 | miřda |  Wu Tang Clan
ČLENOVÉ:RZA
GZA
GHOSTFACE KILLAH
OL' DIRTY BASTARD (zemřel)
RAEKWON
METHOD MAN
U-GOD
INSPECTAH
DECK
MASTA KILLA
Je to americká a hodně známá skupina ze Států Island-New York City.Skupina se původně skládala z 9 MC's do té doby než zemřel jeden ze členů OL' DIRTY BASTARD.V roce 1993 skupina vydala svůj debut Enter the Wu-Tang (36 Chambers).Potom si začali vydávat svoje sólovky.
ČLENOVÉ:RZA
GZA
GHOSTFACE KILLAH
OL' DIRTY BASTARD (zemřel)
RAEKWON
METHOD MAN
U-GOD
INSPECTAH
DECK
MASTA KILLA

Usher životopis

11. května 2007 v 16:27 | miřda |  Usher
Usher-fotka
Datum narození: 14.10.1978
Místo narození:Chattanooga, Tennessee, USA
Znamení: Váhy
Životopis: začal slavit první úspěchy již v 15 letech s albem s naprosto originálním názvem Usher(koho by to napadlo) v roce 1994. Ukázalo se že má v sobě talent, jak hudební tak i pohybový. Pak se na tři roky odmlčel a ukázal se znovu v roce 1997 s albem My Way. Následovala krátká kariéra v herectví, poté vydal album All About U. Následovalo úspěšné album s názvem 8701. Svět poté řekl: konečně máme nového Jacksona. Sám král popu ho velice chválí a dokonce s ním při jeho narozeninách s ním zazpíval písničku You Rock My World. Usher má vytříbený hlas, je nadán i po pohybové stránce a dokáže se prodat. Poté po delší době se přihlásil s albem Confessions hlavně s písničkou Yeah!, se kterou rázně ovládl první místa světových hitparád. Po úspěšném songu Yeah! následoval neméně úspěšný hit Burn.Získal také několik cen Grammy.

trick trick životopis

11. května 2007 v 16:25 | miřda |  Trick Trick
Napálit tatínka-fotka
Přímý od vzkvétajících ulic miamské svobody město přijde návrat jeden-a-jediný moderní poskok maestro Trick tatínka a jeho novou literaturu faktu hudební opus, svazek kapitoly kriminálníků A.K., poezie 47. Přihrnout se na jeho patách RIAA zlato, vrchol vývěsní tabule 10 R a B bouračka, WWW.THUG.COM, Trick přinese opravdovou kriminálnickou filozofii ke všem-nové neklidné příběhy Southerna navrhnou život ulice.

"Ke mně to je celé osobní," vysvětluje Trick. "když vy máte lidi vyslýchají vás o zvláštní písni a žádají o vás, ' to opravdu přihodilo se vám?, ' to je, když vy víte, že oni opravdu dostali se hluboko do té písně."

Trik je dýchá realitu do jeho ne-držení-zatarasil rýmy, líčit podrobnosti jeho dynamického a dramatického života do takových stop jak "Amerika," "kriminálník pro život" a "Sittin ' na D ." současně, on přinese jeho hudební umění k medvědovi na takových mocně vysokých energetických dráhách jak "postoupit nahoru" a "Walkin ' jako motyka."
Spolupracovník krále, Trick také prospívá přes jeho teamings s takovými zručnými talenty jako muž mystický, kdo objeví se na "Tryin ' zastavit Smokin, '" zatímco vymění verbals s turbo-rhymer Twista na "mohlo by to být." rytmická kriminálnická hymna "chlapecké" rysy nový Slip-N-posunout umělce ztracený kmen a JV spolu s podnětným lyricist známý jak Society. Mezi jiný S-N-S labelmates přispívat k albu je veterán MC Buddy Roe, kdo páry se Trick na "muset nechat vás mít to."

Plešatý a lupen divoký, bývalý Trick tatínek dolary nejprve udeřily do scény hudby, zatímco jeden z klepátek vedení na Lukeovi má 1996 dráhy, "zjizvený." na podzim 1997 přišel jeho sólo debutovat album... založený na skutečném příběhu..., stát-ven úvod zvýrazněný takovými řezy jak "oni nežijí dlouho," "záchvat Lotta Thangs," a "motyka ale vy nemůžete pomáhat tomu" - který dělá vzhled návratu na svazku kriminálníků... album. Následující rok přišel stejně autobiografický a neoblomný WWW.THUG.COM, album, které párovalo klepátko s likes Trea + 6, společnost, J.A.B.A.N., a J-Shin. Naplněný silnými rýmy vzatými od života na blokách Anyhood, USA, soubor vystupoval na síle jeho dvouhry hitu, "Sweatin ' mě" a průlom "Nann."

Hit, který k některým vypadal, že vyjde nikde, úspěch "Nann" účinně podtrhl nepopiratelnou schopnost ulic vybrat si jeho hity. "Nann," který je rozhlas verze Trick je "Nann Nigga," také trval na jeho rázné lyrické mezihře mezi Trick a kolegovi Slip-N-druh poklesu Trina. Od té doby, lyrický Picasso se spojil s Trinou, shoda Poppito 24KARATZ, a Co Trea + 6 k záznamu "zmlkl," Trick pozoruhodný příspěvek k nedávný nějaký daný nedělní zvukový doprovod (také svazek kriminálníků upozornit na).

Ve filmu sám, to byl trik že Jamie má Foxxovu quarterback povahu Willie Beaman točil se na jeho přenosném CD přehrávači během zvláštním týmovém letu - hodně k jeho hrůze trénovat Tonyho D'Amato, jak hrál Al Pacino. Pravý nyní, nicméně, trik je připravený zacházet se světem k nikdy-dříve-zažil kombinaci silných obchůzek a nemilosrdných rýmů. Opravdu, když to přijde k řeknutí pravdy - živě a necenzurovaný od ulic - napálit tatínka psala kniha

tony yayo životopis

11. května 2007 v 16:23 | miřda |  Tony Yayo
Tony Yayo-fotka
Marvin Bernard se narodil 31. března roku 1978 v černošské čtvrti Jamaica Queens v New Yorku. Tam také začala jeho pověstná kariéra. Jeho život je ale protkaný více negativními věcmi než těmi pozitivními. A jak se vůbec spřátelil s ostatními členy G-Unit? Setkání s Young Buckem, prvním, koho potkal po 50 Centovi, bylo dramatické. Namířil zbraň proti tehdy ještě neznámému Buckovi a touto unáhlenou bezstarostností přitahoval dospívajícího 50 Centa k sobě, když se pronásledovali v Southside, v Queensu. Dostat oba na roh Jamiaci byla šance setkat se tváří v tvář. Yayo říká: "50 ve mně viděl, že žiju pro rap, takže jsme spolu spolupracovali, rapovali, tudíž to byl normální přátelský vztah," říká Tony, zbožňující velikány jako např. Big Daddy Kane nebo Kool G Rap. "Takže jsme začali pracovat dohromady na ulici a pak, když začal 50 brát rap víc vážně, osamostatnil mě, protože ví, že jsem vybíravý a jen tak s nikým bych nespolupracoval."
V polovině 90. let, když 50 Cent vpadl do rapového průmyslu spolupracující s Jam Master Jayem, Yayo se dostal svým rapováním až k soudu. A právě v této době, kdy Yayo 50 Centa nejvíce potřeboval, byl postřelen nechvalně známými 9 ranami. Ale Yayo ještě spolu s Lloydem Banksem brali tuto zdánlivou tragédii jako triumf. "Hned jak se 50 Cent zotavil a vrátil, okamžitě jsme šli pracovat do studia," říká Yayo, který loajálně hrál jeho pozici navzdory patrně nepřekonatelné opozici proti nim. "A to byl podnět k tomu, abychom dali dohromady G-Unit. Tady je celé vysvětlení, proč vlastně existujeme." Trio šlo do války s těmi, kteří měli strach o to, aby jim neukradli fanoušky a kvůli spoustě dalších důvodů. Ale během léta 2002, když se vše začalo dávat dohromady, Yayo byl postřelen v sousedství v Queensu. Yayo se vykašlal na obžalobu a zakázal si uzavřít se do sebe, místo toho nahrával s G-Unit písničky a jako jeden z originálních členů G-Unit se také podílel na turné. Dělal hosta na 50 Centově albu Get Rich Or Die Tryin´, které bylo 11krát platinové. Uzavřel blízké vztahy s Dr. Dre a Eminemem, kteří byli nedílnou součástí na jeho albu.
A jaké má vztahy se členy G-Unit? "Nejraději mám Bucka a Bankse, protože zaujali svými deskami, takže jsme si dost podobní. Jen já jsem ale obdržel bonus z cd G-Unit, protože oni ví, že to pro mě bylo moc důležité." Yayo se též podílel na albu The Game, několikrát účinkoval v písničkách i na albu 50 Centa.
Zajímavý vliv měl Tony i na vývoj písně Candy Shop. Napsal ji dříve než 50 Cent pod názvem So Seductive. Ovšem pak svolil 50 Centovi, aby ji přejmenovali na Candy Shop a 50 ji měl pod svým jménem. Proto se na začátku říká So Seductive. A co se týče jeho alba, je to také jedním v pořadí z osobních deníků, kde chce vysvětlit, že je schopen stát i na vlastních nohou, i přesto, že začátky byly velmi podporovány Eminemem nebo 50 Centem. "Všechny věci, se kterými se na mém albu setkáte, jsou ty, které jsem viděl nebo udělal. Nejsou to fakta, ale skutečnosti. I název mluví za sebe: Thoughs of A Predicate Felon - Myšlenky uvězněného zločince

The Game životopis

11. května 2007 v 16:22 | miřda |  The Game
Hra-fotka
Jayceon Terell Taylor, na scéně známý pod pseudonymem The Game, se narodil 27. listopadu 1979 v kalifornském Los Angeles a je držitelem několika platinových desek. V roce 2005 díky své desce The Documentary vystoupal na hvězdné nebe Hip hopu a jeho singly jsou podvědomé nejen mnoha fanouškům rapu. The Game (přezdívku mu dala jeho babička, protože si rád hrál) je zástupcem západního pobřeží, ačkoliv byl ve skupině G-Unit, která reprezentuje East Coast.
Osobní život
The Game má tříletého syna Harlema Carona Taylora, který se narodil 30. června 2003.Baron David, The Gameův spoluhráč z vysoké školy a nynější hvězda NBA, je považován za Harlemova kmotra.V roce 2006 se The Game zasnoubil s Valeishou Butterfield, dcerou amerického kongresmana G.K. Butterfielda, v roce 2006 a svatba je plánovaná na březen 2007.

Spider LOC životopis

11. května 2007 v 16:21 | miřda |  Spider LOC
Spider Loc, vlastním jménem Curtis Norvell Williams, se narodil 14. března 1979 ve městě Compton. Nejprve, když byl ještě v gangu Crips, se jmenoval Baby Spider, avšak poté začal vystupovat pod pseudonymem Spider Loc.
Jeho první angažmá bylo u labelu Death Row, ze kterého následovně odešel, a poté se v září roku 2004 seznámil s Youngem Buckem, který ho po přehrání jeho acapell, nechal účinkovat ve svém videu Shorty Wanna Ride.
Nakonec se po 50 Centově anotaci přidal k labelu G-Unit Records, jenž mu poskytl možnost nahrát svoje debutové album, a tak nyní, ačkoliv reprezentuje Westside, působí jako zástupce.

Snoop Dogg životopis

11. května 2007 v 16:19 | miřda |  Snoop Dogg
Vyzvědač Dogg-fotka
Snop Dogg je nejen hvězdou hip-hopové a rapovéhudby, ale také hercem, který má na kontě již spoustu celovečerních filmů a několik televizních pořadů. Momentálně vystupuje ve své vlastní show Doggy Fizzle Televizzle na stanici MTV a nedávno si zahrál ve filmu Mládí v trapu. V roce 1993 vydal své debutové album Doggystyle, kterého se prodalo přes 1,5 milionu kopií. Jeho zatím posledním studiovým albem je nahrávka s názvem Paid Tha Cost To Be Da Boss.

Kromě toho přispěl svými písněmi na soundtracky k filmům jako Mizerové 2, Charlieho andílci: Na plný pecky, Dr. Dolittle 2 a Nežádej svůj poslední tanec. V roce 1998 se vrhnul na herectví a debutoval malou rolí ve filmu Half Baked. Postupem času se objevil v mnoha filmech včetně Tvrďák, Training Day, The Wash nebo Bones, ve kterém si zahrál svou první významnější hlavní roli. Svůj hlas propůjčil
postavěRonnieho Rizzata ve filmu Malibu's Most Wanted. V brzé době jej čeká role v remaku slavné komedie Připoutejte se, prosím! s názvem Soul Plane.

sheek životopis

11. května 2007 v 16:18 | miřda |  Sheek
Sheek Louch-fotka
Hanba vám pro někdy podceňovat Sheek. Hanba vám pro myšlení že jeho členství v LOX je všichni on měl a všichni on by někdy byl. Poté, co upustil dvě LOX alba, 1998 je platina debutovat Money, pohánět a respektovat, a 2000 je graf zálivka pokračovat my jsme ulice, Sheek se stal mužem obchodu. Nejprve, on koupil nahrávací studio v jeho městě rodného města Yonkers, NY. Pak, on založil gramofonovou společnost D-blok s celoživotními přáteli Jadakiss a styly P. Sheek byl ticho soustředěný. Zatímco Jadakiss a styly byly zaneprázdněná výrobní hostující vystoupení s každým od Marie J. Blige k Jennifer Lopezové, Sheek naplánoval a zabezpečil základ pro co nepochybně se stane jedním z boku největší klasika poskoka, "D blok." jak první umělec upsal se D-blok, Sheek je debutovat Walk Witt mě vezme moderní chmelový filtr k dobrým dnům když MCs hovořil s druhem vášnivé síly, která mohla pohybovat celými pobřežími. Poté, co poslouchal Walka Witt mě, vy nikdy se vyspíte na Sheek znovu. Ve skutečnosti, vy budete vzrušeně čekající pro dalších 16 baru jede přes jeho život. "toto album je všichni mě," říká Sheek. "s LOX, já musím psát o tématu shodl se na všichni tři nás. Ale na mém albu, já mohu dostat se hluboko do toho a nechat vás rozumět mně."

Mixtape DJs má rád Kay Slayovou, záchytný bod a Whoo dítě rozumějí Sheek. Po celé měsíce, ulice bzučely jeho velmi hledal po freestyles. Ale když projít Witta mě klesne, zvučná vůle zastávka a chraptivá vůle začnou. Výborné lyrické písně mají rád standout "jak já miluji vás," přijmout posluchače duševní cesta přes Sheek je zvýší a sestřelí v moderní poskokové hře. "já vysvětlím všechno to se přihodilo mně," on říká. "jak já jsem byl chillin s LOX, dostal klidný, a pak tato moderní poskoková věc opustila mě osamoceně, protože já jsem dostal se tak klidný." stopy jako hit bonafide "neznepokojují se," představovat legendární DJ dítě Kapri, ochutná Jackson 5 Motown klasiky "neznepokojují se." Sheek je jeho domýšlivá deklarace triumfální návrat k reflektoru nechá děti hovořit podél k "neznepokojují se" pro dny. Tvrdé řezy jako "milovat vás" a "neznamenají Nutin" představovat Jadakiss, styly, a J-Hood připomene LOX milovníky ten Sheek nikdy upustí jeho umazaný dotek. Zatímco šťastná, bezproblémová vibrace na "dobrém dni" s památným hákem "bílé podložky, bílé afektované chování, TK/Benz tah, hrany spinnin, jake hatin mě / ale to má můj život, můj život ve slunci" garantuje létě basové klepátko. Královna rotace Cocoa Chanel produkoval "Ok" hymna strany, která je jeden z Sheek je dvouhra oblíbeného alba. A když klub se zavře a kočky trvají minutu k fokusu, titulní skladba "projít Witta mě" se ukáže hluboce, rozumová strana Sheek to bude nutit posluchače natáhnout jejich oči široký s úžasem. "když já jsem se dostal do tohoto sólového projektu já jsem byl v zóně," on říká. "hodně vyšel. A já jsem ještě v zóně správně nyní."

Ale Sheek vždy byl soustředěný. Jako 11 roku starý Sean Jacobs, on hovořil s přítelem z dětství Jayson "Jadakiss" Phillips a odstartoval skupinu Lil J a Shawn lyžuje. Roky pozdnější, po signálu se LOX ke špatnému chlapci, bojovat za vydání, a nakonec se upsat Ruffovi Ryders, Sheek jen myslel na jednu věc. "já jsem byl vždy kočka jako, "nechal nás dostat štítek a upsat se sobě," proč dělat ne my dostaneme naše vlastní umělce a dáme sebe venku? on říká." roky pozdnější, Sheek fokus se vyplatil. Jako první MC soubor k poklesu od D-blok, Sheek se soustředí na úlohu po ruce. "já musím vyhodit toto album a vzít tento štítek na další úroveň," on říká. "já nemohu tančit na jevišti navždy."

Tak ačkoli vy may've pochyboval Sheek, on nikdy podceňoval sebe. Protože hvězdná práce na Walkovi Witt mě je celý o důvěře a fokusu. "toto je duševní. Celá duše a velmi opatrně promyšlený," on říká. "běh s tím." a po lidech osvědčit Walka Witt mě, oni budou běžet s Sheek pro život.

Sean Paul životopis

11. května 2007 v 16:16 | miřda |  Sean Paul
Sean Paul-fotka
Někdy protože jeho působivý jeden debutovat "děvčátko" na jaře 1996 pro producenta Jeremy Harding na 2 tvrdé záznamy označí, Sean Paul zachytil oči a uši Dancehall komunity jak"... ten k hodinkám". Narozený portugalštině-jamajský otec a Číňan-jamajská matka, Sean Paul Henriques stal se nahoru známý jeho přátelům jak "měď - obarvit Chiney bwoy...", vynikat ve sportech po jeho mladistvá celá léta. Sean hrál vodní pólo pro Jamajka národní družstvo také jako představování jeho země v plavání v 1989 a 1991 Carifta her. Nicméně jeho láska k uměním byla uchoval u časnějšího věku jeho matkou, dobře známý jamajský malíř. "když já jsem byl starý 13 let, má matka sehnala mně toto málo třicet klávesnice dolaru. Já pamatuji si myslet si, že toto bylo všichni já jsem potřeboval dělat dancehall riddims!" nicméně, to wasn't dokud ne 1993 to pak ctižádostivé dancehall DJ od St. Andrew dostával jeho úvod do obchodu hudby přes hudebníky Carrot Jarret, Cat Coore a koberečky Bunny od třetího světa, stejně jako producenti Rupert se ohýbal a Paul Castick.

"Já jsem velmi vděčný těm hudebníkům pro dávání mě mé první vystavení obchodu. Ale já wasn't opravdu se cítit jako směr oni zašli. Dancehall byl opravdu pravá třída pro mě vyjádřit se, přimět lidi vyslechnout mě o jak já jsem poznal svět". Se stylem a hlasem připomínajícím velkou Super kočku, 26 roku starý DJ také připočítá Major starosti, Shabba zařadí, Lt. Stitchie a Papa San jako těžké hudební vlivy. Po řetězu hitů takový jak "proniknout" a "Hackle Mi" pro producenta Jeremy Harding, "Nah dostane ne Bly (ještě jedna zkouška)" pro producenta Donavon Germain, a "vyhostit je" a "rozrušit mě" pro producenta Tony Kelly, Sean Paul současně těší se úspěchu "horká holka dnes" s panem Vegasem na producentech Steely a Clevie je "Streetsweeper" riddim. Sean také se objeví na řezu "tady přijde rozmach" s Mr.Vegas a klepnout artistu DMX na zvukovém doprovodu k řediteli videa Hype Williams je debutovat filmovat "břicho" na Def džem zaznamenává.

S jeho debutovat album pro VP záznamy na cestě tento pád, Sean Paul říká přes jeho úspěchy, on ještě se cítí jako bažant. "já ještě pracuji na mé kariéře, ještě snažit se poučit se z jiných artistů a vyvinout mé dovednosti a můj styl. Svět ještě neviděl to nejlepší z Seana Paula." DJ objevil se na většině z hlavních hudebních festivalů včetně Stinga, Reggae Sunsplash, Reggae Sumfest a Reggae SuperJam, stejně jako vitríny ve Velké Británii, Karibik, a četný americký klub a dějiště arény. Sean také odstartoval jeho vlastní vydavatelskou značku, Bassline nahrává, bystřit se jeho výroba naštípe a dělat větší dopad na průmysl reggae.

"Ne dost čas je dán do plné výroby Dancehall. Talent je tam, ale my máme k pohledu na zbytek světa jako tržiště také, ne jen Jamajka. Lidé by měli přestat jen pokusit se dělat rychlý lupen a vyvinout hudbu. Pak reggae může postoupit znovu." postavení Seana Paula vysoký...